LR Probiotic Kullanıcı Yorumu – Huzursuz Bağırsak Sendromu

LR iş ortaklarımızın birisi, kapalı facebook gruplarımızdan birinde aşağıdaki yorumu yapmış. LR’ın 12 farklı faydalı bakteri içeren Probiotic12 ürününü kullanmış ve sağlığına kavuşmuş. Benzer sorunlardan şikayeti olanlara okumalarını tavsiye ederim.

Ben irritabl bağırsak sendromu (huzursuz bağırsak sendromu da deniyor) adında bir hastalıktan muzdaribim. Yaklaşık üç yıldır bu hastalığın bana verdiği sıkıntılarla uğraşıyorum. Benim sıkıntılarım şişkinlik, gaz, kabızlık ve en mühimi şiddetli karın ağrısı. Henüz bu hastalığın bir tedavisi yok. Sadece sıkıntılarını gidermeye çalışıyor doktorlar.

Yaklaşık iki yıldır doktor tavsiyesi üzerine probiyotik kullanıyorum. Ama bugüne kadar sıkıntılarım geçmemişti . Her ayın en az bir haftası karın ağrısı çekiyordum. En az dedim çünkü günlerce karın ağrısından yataklara düştüğüm de oldu

LR probiyotik üretince “Bu markanın her ürününe güveniyorum. Bir de probiyotiğini deneyim” dedim. İyi ki denemişim. Başlayalı bir buçuk ay oldu. Bende ne karın ağrısı kaldı, ne şişkinlik, gaz kaldı, ne de kabızlık kaldı. Çok iyiyim şu anda. LR’ın her şeyinden çok memnundum. Ek gıdalarda bu kadar başarılı olacağını düşünmemiştim. Ama yanılmışım. Çevremdeki insanlara anlattığım zaman “Aaa yine LR’ı övüyor” diyorlar. Bir bilseler ne kadar kaliteli olduğunu, başka hiç bir marka kullanmazlar. LR Probiotic12 ilgili deneyimim umarım birilerinin bir sıkıntısına derman olur…

LR ürünlerine LR katalogumuzdan bakabilirsiniz. Katalog fiyatıyla veya üye olarak indirimli satın almak isterseniz aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Yorum yapın

Avantajlı fiyatlarla online sipariş verin!