LR Zeitgard 2 İndirimi
LR Zeitgard 2 İndirimi

LR Probiotic Kullanıcı Yorumu – Huzursuz Bağırsak Sendromu

LR iş ortaklarımızın birisi, kapalı facebook gruplarımızdan birinde aşağıdaki yorumu yapmış. LR’ın 12 farklı faydalı bakteri içeren Probiotic12 ürününü kullanmış ve sağlığına kavuşmuş. Benzer sorunlardan şikayeti olanlara okumalarını tavsiye ederim.

Ben irritabl bağırsak sendromu (huzursuz bağırsak sendromu da deniyor) adında bir hastalıktan muzdaribim. Yaklaşık üç yıldır bu hastalığın bana verdiği sıkıntılarla uğraşıyorum. Benim sıkıntılarım şişkinlik, gaz, kabızlık ve en mühimi şiddetli karın ağrısı. Henüz bu hastalığın bir tedavisi yok. Sadece sıkıntılarını gidermeye çalışıyor doktorlar.

Yaklaşık iki yıldır doktor tavsiyesi üzerine probiyotik kullanıyorum. Ama bugüne kadar sıkıntılarım geçmemişti . Her ayın en az bir haftası karın ağrısı çekiyordum. En az dedim çünkü günlerce karın ağrısından yataklara düştüğüm de oldu

LR probiyotik üretince “Bu markanın her ürününe güveniyorum. Bir de probiyotiğini deneyim” dedim. İyi ki denemişim. Başlayalı bir buçuk ay oldu. Bende ne karın ağrısı kaldı, ne şişkinlik, gaz kaldı, ne de kabızlık kaldı. Çok iyiyim şu anda. LR’ın her şeyinden çok memnundum. Ek gıdalarda bu kadar başarılı olacağını düşünmemiştim. Ama yanılmışım. Çevremdeki insanlara anlattığım zaman “Aaa yine LR’ı övüyor” diyorlar. Bir bilseler ne kadar kaliteli olduğunu, başka hiç bir marka kullanmazlar. LR Probiotic12 ilgili deneyimim umarım birilerinin bir sıkıntısına derman olur…

LR ürünlerine LR katalogumuzdan bakabilirsiniz. Katalog fiyatıyla veya üye olarak indirimli satın almak isterseniz aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünlerini katalog fiyatından %29 indirimli almak için BURAYA TIKLAYARAK ONLİNE SİPARİŞ VERİN

Ya da LR üyesi olarak hem indirimden faydalanın, hem de dilerseniz satış yapmaya ve ekip kurmaya başlayın. Bilgi için aşağıdaki formu doldururak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Whatsapp Duyuru Grubu
lr aloe vera android uygulamasini indir
lr aloe vera android uygulamasini indir

Yorum yapın

Katalog fiyatını indirdik! Online siparişte avantajlı fiyatlar için tıkla