Web Analytics Made Easy - StatCounter

Master Drink ne işe yarıyor? Master Drink kullanımı

Bu ayki siparişime Master Drink de ekledim, çünkü içerisinde sağlık adına yok yok gerçekten. Adını da özellikle seçmişler, Türkçesi “Ana İçecek” demek.

Master Drink pek çok hastalığın sebebi olan Oksidatif Stres’i aşağıdaki içeriklerle yok ediyor:

– Resveratrol (Fransız paradoksu / Cabernet Sauvignon üzümleri)
– Klorofil
– Yeşil çay
– E vitamini
– Selenyum

Bunlarla da vücudun enerji üretimini artırıyor:

– B Vitaminleri
– Kolin
– Koenzim Q10
– Demir
– Karnitin

Aşağıdaki durumlar için Master Drink‘i önerebilirsiniz:

Hafızayı güçlendirmek, unutkanlığı azaltmak, tanısı konmuş demir eksikliği ve vitamin eksikliği durumlarında, kalp-damar rahatsızlıgı durumlarında, damar sertleşmesi vs., genel olarak vücudu oksidatif stresten korumak için, hamilelerde ilk 3 aydan sonra destekleyici olarak vücudun detoksifikasyonu için kullanabilirler.

* Kan sulandırıcı kullananlar içerisindeki Koenzim Q10 içeriği yüzünden bu içeceği kullanmamalı, ilacın etkisini yok ediyor. Doktor tavsiyesiyle demir hapı veya vitamin hapı kullananlar da aynı anda Master Drink tüketmemeli, yoksa yüksek doz almış olurlar.

Master Drink Kullanımı:

Günde 1 x 80 ml kullanılması önerilir (8 kapak dolusuna eşdeğerdir). İdeal olarak öğünlerden sonra ve beğeniye göre sade, sulandırılmış veya meyve suyu eklenmiş şekilde tüketilebilir. Tüketmeden önce çalkalayın. Kapağını açtıktan sonra buzdolabında saklayın ve bir hafta içinde tamamını tüketin. Önerilen günlük tüketim miktarı aşılmamalıdır. Ürünü çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın.

Master Drink günde tek doz kullanılacak şekilde formüle edilmiştir. Günlük alım dozunun gün içerisinde farklı zamanlara bölünerek kullanılmasına gerek yoktur. Master Drink özellikle yoğun iş hayatına sahip ve oldukça meşgul kişileri hedef almaktadır. Bu kişiler için ürün kullanımının basit olması önemli bir noktadır.

Bu yazıdaki ürünler:

“Master Drink ne işe yarıyor? Master Drink kullanımı” üzerine 3 yorum

    • 12 yaş üzeri çocukların kullanımı için uygundur.

  1. üniversite sınavına hazırlanan kızım kullanıyor. sizin en doğru kullanım tavsiyeniz nedir?

Yorumlar kapalı.