Web Analytics Made Easy - StatCounter

Aloe Vera Box Set aldım, nasıl kullanmalıyım?

Bu yazıdaki ürünler:

Bu en sık karşılaştığımız sorulardan biri. Pek çok kişi sanıyor ki “3’ü 1 arada” diye bu ürünler beraber kullanılıyor. Aslında böyle bir şey yok. LR en yüksek oranda aloe verayı içerdiği ve iyileştirici özelliği yüksek olduğu için bu üç ürünü ayrı bir paket halinde de satıyor. Yani paketi aldınız diye üçünü birden kullanmak zorunda değilsiniz. Ana içeriklere bakarsanız ürünlerin çok benzer olduğunu göreceksiniz:

Aloe Vera Konsantre: %90 aloe vera
Aloe Vera Propolis: %79 aloe vera + propolis
Acil Durum Spreyi: %83 aloe vera + propolis + 11 bitki özü

Aloe Vera Box Set Kullanım Alanları:

1. Konsantre en yüksek oranda aloe vera içeren ürün. Krem değil, jel kıvamında. Saf aloe veraya en yakın ürün olduğu için çok farklı kullanım alanı var. Kapanmış olan yaraların daha hızlı iyileşmesi, çiller, siğiller, göz çevresindeki yağ bezeleri, güneş yanıkları gibi durumlarda kullanabilirsiniz. Konsantre Jel esnek, taze bir cilt görünümü yaratır ve tahriş olmuş, nem miktarı az cilde maksimum nemlendirme sağlar. %90 aloe vera içeriğiyle hoş bir serinletici his oluşturur.

2. Propolis Krem‘le Konsantre arasında içerdiği aloe vera açısından %11’lik bir fark var. Yani aslında Propolis Konsantre’yi kapsıyor. Yani bunu kullanıyorsanız Konsantre’yi kullanmanıza gerek yok. Ama örneğin ürünü bol kullanmanız ve cildi daha fazla nemlendirmeye ihtiyaç duyduğunuz bir durum varsa (örneğin derin topuk çatlağı) Propolis’e ek olarak Konsantre’yi de kullanabilirsiniz.

Bu ürünün içinde ek olarak bilinen en etkili antibiyotikten yüz kat ekili olan doğal balmuzu özü, yani propolis maddesi var. Propolis, büyük oranda tomurcuklar ve ağaçlardan elde edilen doğal reçineden meydana gelir. Bunun dışında arı kovanından, polenlerden, eterli yağlardan, eser elementlerden ve vitaminlerden oluşur. Yani bu ürünün antibakteriyel ve iyileştirici özelliği çok fazla! Derin olmayan açık yaraların daha hızlı iyileşmesi, egzama, sedef, uçuklar, yoğun cilt kurulukları, topuk çatlakları, pullanma, sıyrıklar vs için kullanabilirsiniz. Gergin ve kuru ciltler için mükemmel bir nemlendiricidir.

3. Acil Durum Spreyi: Aloe vera ve propolise ek olarak 11 tane daha bitki özü daha var. Yani yukarıdaki ürünleri kapsayan, diğer bitki özleriyle cildi yatıştıran ve hızla normale döndürmeye çalışan özel bir üründen bahsediyoruz. Bu ürüne neden acil durum spreyi ismi verilmiş? Cildimizde oluşan acil durumlarda kullanmamız için elbette. Bu sprey günlük bakım ürünü değil. Yani her üründen önce Acil Durum Spreyi sıkmaya gerek yok!

Yoğun içeriği sayesinde koruyucu ve iyileştirici özelliği çok yüksek. Ürün rehberinde yazan ve içerisindeki bitkilerin özelliklerini anlatan bölümden alıntı yapalım: Antibakteriyel, yenileyici, güçlendirici, aktioksidatif, temizleyici, tonikleyici, mikrop önleyici, tazeleyici, sıkılaştırıcı, serinletici, iltihap çözücü, kan akışını hızlandırıcı, tahriş önleyici, uyarıcı… Demek ki evdeki UFAK yaralanmalarda ilk müdahale için, vuruklar, morluklar, kızarıklıklar, sıyrıklar, tahrişler, kaşıntı, böcek sokmaları, egzama, cilt kurulukları, gergin ve bakım gerektiren ciltler için, Konsantre veya Propolis Krem’in etkisini artırmak için kullanabilirsiniz.

Birlikte ya da ayrı ayrı…

Elbette Aloe Vera Box Set kullanım alanları bunlarla sınırlı değil, ben sadece aklıma gelenleri yazdım. Aloe vera ve diğer bitki özlerinin iyileştirici özelliğine ihtiyaç duyduğunuz pek çok alanda bu ürünleri kullanabiliriz. Kısacası bunlar daha çok sağlık ürünü, birlikte veya ayrı ayrı kullanılabilecek ürünler. Umarım bu bilgilerin faydası olmuştur…

Bu yazıdaki ürünler:

“Aloe Vera Box Set aldım, nasıl kullanmalıyım?” üzerine 26 yorum

 1. Oğlum gözüne oyuncağını vurdu kenarlarında morarma oluyor acil yardım spreyini şıktım ama başka bişey yapmalı mıyım ? Tekrar sürmem gerekli mi 1 defa yeterli mi acaba

  • Merhaba, acil yardım spreyi hızlı şekilde iyileşmesine yardımcı olacaktır, Her gün 2-3 kez pamukla sürün, 3-4 gün kullanmanız yeterli olacaktır. Baska bir şey yapmanıza gerek yok.

 2. Merhaba bende gül hastalığı vede egzama var ne kullanmalıyım birde sonuç alırmıyım teşekkürler.

 3. Box setim bu gün elime ulaştı .Benim tercih sebebim yüzümdeki hamilelik is lekelerim.Bunun için ürünü ne zaman nasıl hangi sıra ile kullanmalıyım?

  • Sadece Konsantre Jel’i günde 2-3 kez lekelerin üzerine sürebilirsiniz. Diğer iki ürünün lekeler üzerinde bir etkisi yok.

 4. Ayak baş parmağında mantar var annemin bu seti aldım bi arkadaşın mantarını geçirmiş ikisini birden kullanmış önce kremi mi yoksa jelimi sürcez arkasınada sprey demişti galiba nasıl faydası olur kullanım şeklini yazarmısınız ne kadar süre birde

  • Merhaba, günde 2 – 3 kez sırasıyla Sprey ve sonrasında Propolis Kremi’i kullanabilirsiniz. En az 1 ay süreyle kullanmanızı öneririm.

 5. Peki hangi aşamada hangisini nasıl kullanmam gerekiyor hem iyileşmek için hem iz icin. Geri dönüşünüz için çok teşekkür ederim

  • Yanık yaranız tamamen kapanmadan kullanmayın. Yaranız kapandıktan sonra her gün iki kez Konsantre jel sürebilirsiniz.

 6. 2. Derece derin yanık var kalçamdan diz kapağına kadar 8. Gündeyim hastanede tedavi görüyorum şuan bir kez skar temizliği yapıldı bu seti kullanmam dogrumudur bu evrede bilgilendirmenizi bekliyorum

  • Merhaba. Öncelikle geçmiş olsun. 2. derece yanıklarda, hele de ki yaranız tamamen kapanmadan kesinlikle kullanmayın.

 7. 2.5yaşındaki oğlumun parmağı yandı be su topladı konsantre sürdükten ne kadar sonra propoşis sürmeliyim

 8. Kalça bölgemde çocukluktan kalan yanık izi var yaklasık 10 yıl geçmiş üzerinden aleo vera box setini kullansam sonuç alabilirmiyim

  • Eski yanık izlerinin krem kullanarak gecmesi mumkun degil maalesef.

 9. 2 yasindaki oglumunbyüzünde tirnak izi var biraz derin..bir ay önce oldu..bu special box setten aldim üçünüde sırayla uyguluyorum..dogrumu yapiyorum.tsk

  • Merhaba yara yoksa, sadece iz varsa Konsantre jel kullanmanız yeterli. Diğerlerine ihtiyaç yok. Setteki ürünler beraber kullanılır diye bir kural yok. Sabah aksam jel sürebilirsiniz.

 10. Yeterli gelirmi acaba ciddi sekilde artmaya başladı çünkü.hametan ve travazol kullaniyor olmama ragmen

  • Her üc üründe de yüksek oranda aloe vera var. Digerlerini kullanmanıza gerek yok. Daha fazla ürün, daha iyi tedavi demek değildir.

 11. Merhabalar 1 yasinda oglumun pipisinde su toplamayla birlikte kizariklik var pişik dedi dr. Seti kullanabilirmiyim ve ne sekilde kullanmam gerekiyor bilgi verirseniz sevinirim

  • Merhaba, set icerisindeki Propolis kremi kullanabilirsiniz. Günde 2-3 kez sürebilirsiniz. Sprey ve konsantre jele ihtiyac yok.

 12. Merhaba benim yüzümun derisi çok ince oldugu için surekli kırmızı ne kullanmam lazim

  • Kalıtsal bir durum, maalesef bunun için ürünümüz yok.

 13. Merhabalar ben micro silver seti kullanıyorum yuzumdede bi kactane sivilce var vede izleri ben sivilceler varken aloe vera box setini kullansamolurmu acaba

  • Hayır sivilceler geçmeden Microsilver haricinde bir şey kullanmayın. Tamamen geçtikten sonra leke için sonrasında sadece lekeler üzerine Konsantre jel sürebilirsiniz. Sprey ve propolisi kullanmayın.

Yorumlar kapalı.