✅ LR 2017 EYLÜL İndirim Kataloğu için tıklayın


Aloe Vera Box Set aldım, nasıl kullanmalıyım?

LR Aloe Vera Via Box Set

Bu en sık karşılaştığımız sorulardan biri. Pek çok kişi sanıyor ki “3’ü 1 arada” diye bu ürünler beraber kullanılıyor. Aslında böyle bir şey yok. LR en yüksek oranda aloe verayı içerdiği ve iyileştirici özelliği yüksek olduğu için bu üç ürünü ayrı bir paket halinde de satıyor. Yani paketi aldınız diye üçünü birden kullanmak zorunda değilsiniz. Ana içeriklere bakarsanız ürünlerin çok benzer olduğunu göreceksiniz:

Aloe Vera Konsantre: %90 aloe vera
Acil Durum Spreyi: %83 aloe vera + propolis + 11 bitki özü

Aloe Vera Box Set Kullanım Alanları:

1. Konsantre en yüksek oranda aloe vera içeren ürün. Krem değil, jel kıvamında. Saf aloe veraya en yakın ürün olduğu için çok farklı kullanım alanı var. Kapanmış olan yaraların daha hızlı iyileşmesi, çiller, siğiller, göz çevresindeki yağ bezeleri, güneş yanıkları gibi durumlarda kullanabilirsiniz. Konsantre Jel esnek, taze bir cilt görünümü yaratır ve tahriş olmuş, nem miktarı az cilde maksimum nemlendirme sağlar. %90 aloe vera içeriğiyle hoş bir serinletici his oluşturur.

2. Propolis Krem‘le Konsantre arasında içerdiği aloe vera açısından %11’lik bir fark var. Yani aslında Propolis Konsantre’yi kapsıyor. Yani bunu kullanıyorsanız Konsantre’yi kullanmanıza gerek yok. Ama örneğin ürünü bol kullanmanız ve cildi daha fazla nemlendirmeye ihtiyaç duyduğunuz bir durum varsa (örneğin derin topuk çatlağı) Propolis’e ek olarak Konsantre’yi de kullanabilirsiniz.

Bu ürünün içinde ek olarak bilinen en etkili antibiyotikten yüz kat ekili olan doğal balmuzu özü, yani propolis maddesi var. Propolis, büyük oranda tomurcuklar ve ağaçlardan elde edilen doğal reçineden meydana gelir. Bunun dışında arı kovanından, polenlerden, eterli yağlardan, eser elementlerden ve vitaminlerden oluşur. Yani bu ürünün antibakteriyel ve iyileştirici özelliği çok fazla! Derin olmayan açık yaraların daha hızlı iyileşmesi, egzama, sedef, uçuklar, yoğun cilt kurulukları, topuk çatlakları, pullanma, sıyrıklar vs için kullanabilirsiniz. Gergin ve kuru ciltler için mükemmel bir nemlendiricidir.

3. Acil Durum Spreyi: Aloe vera ve propolise ek olarak 11 tane daha bitki özü daha var. Yani yukarıdaki ürünleri kapsayan, diğer bitki özleriyle cildi yatıştıran ve hızla normale döndürmeye çalışan özel bir üründen bahsediyoruz. Bu ürüne neden acil durum spreyi ismi verilmiş? Cildimizde oluşan acil durumlarda kullanmamız için elbette. Bu sprey günlük bakım ürünü değil. Yani her üründen önce Acil Durum Spreyi sıkmaya gerek yok!

Yoğun içeriği sayesinde koruyucu ve iyileştirici özelliği çok yüksek. Ürün rehberinde yazan ve içerisindeki bitkilerin özelliklerini anlatan bölümden alıntı yapalım: Antibakteriyel, yenileyici, güçlendirici, aktioksidatif, temizleyici, tonikleyici, mikrop önleyici, tazeleyici, sıkılaştırıcı, serinletici, iltihap çözücü, kan akışını hızlandırıcı, tahriş önleyici, uyarıcı… Demek ki evdeki UFAK yaralanmalarda ilk müdahale için, vuruklar, morluklar, kızarıklıklar, sıyrıklar, tahrişler, kaşıntı, böcek sokmaları, egzama, cilt kurulukları, gergin ve bakım gerektiren ciltler için, Konsantre veya Propolis Krem’in etkisini artırmak için kullanabilirsiniz.

Birlikte ya da ayrı ayrı…

Elbette Aloe Vera Box Set kullanım alanları bunlarla sınırlı değil, ben sadece aklıma gelenleri yazdım. Aloe vera ve diğer bitki özlerinin iyileştirici özelliğine ihtiyaç duyduğunuz pek çok alanda bu ürünleri kullanabiliriz. Kısacası bunlar daha çok sağlık ürünü, birlikte veya ayrı ayrı kullanılabilecek ürünler. Umarım bu bilgilerin faydası olmuştur…

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Yorum yapın