Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR’ı profesyonel olarak yapmak…

LR’a iş gözüyle bakan arkadaşlarım, profesyonel olmaya çalışın ! Bazen duygusal yaklaşıyorsunuz, bu ürünleri önce kendim denemem, kalitesinden emin olmam lazım, anca ondan sonra satabilirim diyorsunuz ya? Böyle bir dünya yok, bütün ürünleri deneyip kalitesinden emin olamazsınız !

Şimdi ismi lazım olmayan, dünyaca ünlü, ismi A ile başlayan markayı ele alalım. Hani şu temsilcilerinin bile ürünlerini kullanmadığı, pazarlara düşen, ucuzluğu yüzünden kullananların sağlık falan umursamadığı marka. O marka doğrudan satış modelini bıraksa, mağazacılığa geçse… Sizi de arasa, gelin mağaza müdürü olacaksınız, ayda 5 bin TL maaş vereceğiz deseler ne yaparsanız ? Ben bu ürünleri kendim kullanmıyorum, başkasına satamam mı dersiniz? Kozmetiği geçtim; herhangi bir sektördeki bir şirkete iş görüşmesine giden birisini düşünün, “Durun önce ben ürünleri bir deneyeyim, beğenirsem kabul ederim” diyebilir mi? 🙂

Biz bu işi para kazanmak için yapıyoruz. Merdiven altında üretilen ürünleri değil; Almanya’da üretilen, bağımsız kurumlar tarafından test edilen ve sertifikalar alan, ucuz olmayı değil, sağlıklı olmayı hedefleyen ürünlerin satışını yapıyoruz. Eğer LR’ın kalitesinden emin olmak istiyorsanız şirketin üye olurken 99 TL’lik sipariş verme koşulu tam da size göre. Kendinize bir kaç ürün alıp deneyin. Üye olduktan sonra da fırsat buldukça yeni ürünler almaya devam edin. Zaten memnun kaldıktan sonra diğer ürünleri kendiniz çevrenize tavsiye etmeye başlayacaksınız 😉

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın