Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR’a başlamak istiyorsanız korkularınızın üzerine gidin

Network marketinge başlarken hepimizin hissettiği ortak bir duygu var: Korku! Üstelik bu korkular çeşit çeşit… Reddedilme korkusu, kendi basina is yapma korkusu, herkesi karsina alma korkusu, başarısız olup para kaybetme korkusu. Bunun üstesinden gelmenin ise tek bir yolu var: Üzerine gitmek!

Reddilecek, ciddiye alınmayacak, boş işlerle uğraşmakla suçlanacak, dolandırıcı muamalesi göreceksiniz. Ne kadar cok red alırsanız o kadae tecrübe kazanırsınız. Korkmayın, işin içine girdikçe, düzgün bir markayla çalıştığınızı gördükçe, ürünlere güvendikçe daha az reddedileceksiniz ve korkunuzu yeneceksiniz.

Evet network marketingde kendi başınıza is yapacaksiniz ve ilk defa kimseye bagli çalışmıyor olmak, düzenli maaş almıyor olmak, kendi ayaklarınızın uzerinde durmaya çalışmak size güvensiz hissettirecek. Ama bu kurulan her isin doğasında olan birşeydir. Eğer is kurmaktan korkan herkes vazgeçseydi, bugün ürünlerini kullandığınız o dev markalarin hic biri olmacakti. Üstelik diğer is modellerinin aksine LR’da hic bir riskiniz yok. Cesur olun, bir bebek gibi emekleyerek başlayin, sonra ilk adımlarınızı atar, yürümeye baslar ve bir anda kendinizi koşarken bulursunuz.

Herkesi karşınıza alacaksınız. Alın, ne olmuş? Bu işin para kazandırdığını görüp yapmaya karar veren sizsiniz. Karar vermek başarmanın yarisidir. Bırakın milli piyango biletini almadan ‘buyuk ödül bana çıksa şunları şunları yaparım’ diyenler asla olmacagini bile bile hayal kurmaya devam etsinler. Ama asla sizi dusurmelerine, asagiya kendi yanlarina cekmelerine izin vermeyin. Sizin biletiniz cebinizde, çıkacak ikramiyenin büyüklüğüne siz karar vereceksiniz.

Bu iste herkes başarılı olacak diye birşey yok. Kimileri başarılı olacak, kimileri inanmadiklari icin, kimileri cok fazla hayir duymaktan pes edip birakacaklari icin basarisiz olacaklar. Basarisiz olun, ne olmuş? 85 lira kaybettiniz diye oturup aglayacak misiniz? 6 ayinizi bosa harcadınız diye bir daha asla para kazanamacak misiniz? Hayat size baska fırsatlar sunmayi birakacak mi? Eger boyle dusunuyorsaniz değil LR, hic bir is yapmayin zaten, başaramazsınız. Ama tersini dusuyorsaniz deneyin, çalışın, çalışın, daha fazla çalışın ve sabredin! Yine olmazsa bu tecrübenizi bir sonraki işinizde kullanırsınız!

Şunu unutmayın, network marketingle LR sayesinde tanışmış, daha önce hic is deneyimi bile olmayan ama ayda binlerce lira kazanan kişiler var. Bu kişiler de sizle ayni korkulari yasayarak bu ise başladilar ama doğru sirketle dogru zamanda çalışmaya basladiklari icin, korkularını yendikleri ve vazgeçmedikleri için bu yerlere geldiler. Neden siz de onlardan biri olmayasınız? Üstelik yanlız değilsiniz, size her zaman destek olacak, beraber çalışmayi kendiniz sececeginiz bir liderininiz ve ekip arkadaşlarınız olacak. Korkmayin ve deneyin!