Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR’de Organizasyon Lideri oldum

LR’da geçen 18 ay sonunda listede gri renk oldum, yani artık resmi olarak Organizasyon Lideri‘yim. Valla bir buçuk sene nasıl geçti anlamadım. Ama şunu çok net hatırlıyorum: Kendi kendime düşünürdüm; yahu bu puanlara nasıl geliniyor, nasıl orga olunuyor, ne kadar imkansız görünüyor. 200 pw’deyken 2000, 2000’ken 4000 hayal gelirdi. Hele hele 12.000 olup %21 olanlara vay be derdim. Ama ne yaptım, başkaları yapıyorsa benim hiç bir eksiğim olmadığını, ekibimi büyüttüğüm sürece matematiksel olarak bunun eninde sonunda olacağını sürekli kendime hatırlattım. Bu işin bir formülü var ama o formül sihirli falan değil: Yapanları örnek alın, öğrenin, çalışın ve sabırlı olun!

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın