Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR’da para kazanmak istiyorsanız sabırlı olun

Bu ayki kargomdan LR Magazin dergisi çıktı. Bu çiftin resimlerini gördüm. Milada Kasabova ve Petr Kasabov. Çek Cumhuriyeti’nde LR’da Altın Organizasyon lideri bunlar. 2013’te LR’a başlamışlar ama ondan önce Amway’de çok ileri seviyedelermiş, altlarında 500 kişilik ekipleri varmış. Orayı bırakıp ekip olarak LR’a geçmişler. Zaten para dertleri hiç yokmuş, bolca ürün çekmişler, para verip ekip kurmuşlar, kısa sürede yükselmişler. 1 sene sonunda Gümüş, 2015’te de Altın Organizasyon Lideri olmuşlar. İşte bazıları böyle şanslı oluyor, kısa sürede parayı vuruyorlar. Tabi anlattıklarım doğru olsaydı 🙂

İşin aslı, bu çiftin Altın Çek liderler oldukları doğru ama diğer herşeyi salladım ! Milada, kadın olan, eskiden boya ustasıymış. Petr ise oto tamirciymiş. LR’a 1996’da başlamışlar. 2000’de Takım Lideri, 2003’te Organizasyon Lideri, 2007’te Bronz , 2009 Gümüş, nihayet 2015 Temmuz’da Altın Organizasyon Lideri olmuşlar. Şu anki aylık ciroları 300 bin pw. LR’ın verdiği Mercedes ML serisi otomobile biniyolar. Hedefleri Platin olmak. LR’daki en güzel an olarak iş ortaklarından birinin Mercedes’ini alırken gözlerindeki parıltıyı görebilmek olduğunu söylüyorlar.

Beceremiyorum, ne yaptıysam olmuyor demeyi, kısa yoldan zengin olma hayallerini bırakın. Adamlar 1996’da başlamışlar LR’a yahu 🙂 Network marketing emek işidir, sabır işidir. Bana inanmıyorsanız atalarımıza kulak verin: Sabrın sonu selamettir !

Yorum yapın