Aloe Vera Gündüz ve Gece Kremi memnuniyeti

LR Aloe Vera Via Gunduz Gece Kremi

Bir memnuniyet mesajı daha paylaşacağım ama bu sefer eşimden geldiği için ekran görüntüm yok, düz yazıcaz artık napalım 🙂

Eşim günlük bakım kremi olarak Estee Lauder DayWear kullanıyordu eskiden. Bir kaç ay önce prim alabilmemiz için mecburen kendimize sipariş vermemiz gerekiyordu, ihtiyacımız olan bir ürün yoktu ama Estee bitmeye yakındı. Ben de Aloe Vera Gündüz ve Gece kremini denemesini istemiştim. Kremini değiştirmek istemediği için biraz mırın kırın etti ama sonra he dedi 🙂

Yaklaşık bir aydır göz kremiyle beraber AV Gündüz ve Gece Kremi’ni kullanıyor. Kuru bir cildi var eşimin. Bugünkü demecini noktasına virgülüne dokunmadan yazıyorum: “Bu AV serisi gerçekten çok güzelmiş yaa. Yumuşacık yaptı yüzümü, artık yüzüme dokunmaktan keyif alıyorum resmen. Daywear de iyiydi ama onda sabah sürsem bile aynı yumuşaklık devam etmiyordu, gün içinde yeniden sürme ihtiyacı duyuyordum. İyi ki LR’a üye olmuşsun, iyi ki senle evlenmişim !” (Tamam son cümleyi attım ama diğerlerini valla dedi 😀 )

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Aloe Vera Gündüz ve Gece Kremi memnuniyeti” üzerine 2 yorum

  1. Üyelik ucreti yok diyosunuz ama uye olabilmek icin belli bi mevla alış veriş yapmak gerekiyor !! Nasıl bilgi verirmisiniz

    • Üyelik ücreti bir yere kayıt olmak için verilen ücrettir. Siz kayıt ücreti vermiyorsunuz! LR üyesi olmak için 100 liralık alışveriş yapmanız isteniyor, üstelik bu ilk alışverişi de yine üyelik fiyatlarıyla yapıyorsunuz. Sonrasında ister kullanın, ister katalog fiyatından satın.

Yorum yapın