Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR’da nasıl satış ve üye yapılacağına bir örnek….

Yaptığımız işi katalog satışı sananlar, kapı kapı dolaşıp ürün satıyoruz zannedenler, üye yapmakta zorlanıyorum diyenler; bu güzel paylaşım sizler için gelsin…

Hepimizin bağlı olduğu Elif Hanım’ın ekibinden Nazan Hanım, kendi ekibinden biriyle birlikte, İstanbul Kartal’da bir kuaförle anlaşıyorlar. Oraya bir LR standı kurup, LR ürünleriyle ücretsiz cilt bakımı etkinliği düzenliyorlar.

Özet geçeceğim. Saat 12’ye kadar kimse gelmezken, bir anda müşteri akmaya başlıyor. Geç saatlere kadar çalışıyorlar. Sonuç: 3 tane Zeitgard siparişi (satış fiyatı 569,90 TL), 6 yeni üye, 1500 pw, 2 tane ev toplantısı sözü ve pek çok yeni üye adayı…

Zeitgard’a herkes hayran kalmış, Colors yağsız fondöten de kapanın elinde kalmış 🙂

Hep söylüyorum, biz yattığımız yerden para kazanmıyoruz. LR’a inanan, emek harcayan, sabırla devam eden karşılını alır.

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın