Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Aloe Vera Nemlendirici Jel krem

LR Aloe Vera Nemlendirici Jel Krem cilde yoğun nem sağlar ve hafif, ekstra hoș bir his bırakır. Yağ içermeyen jel kıvamıyla oldukça hızlı șekilde ipeksi yumușaklık yaratır. % 50 Aloe Vera ve organik zeytin özüyle ciltte taze ve aydınlık bir etki olușturur.

LR Aloe Vera Nemlendirici Jel Krem, her cilt tipinin gereksinimlerini karșılar ve özellikle de karma cilt tipine uygundur. Kuru cilt kısımlarına bakım yapılır ve kısmen daha yağlı kısımlar dengelenir. Taze jel kıvamı erkekler tarafından da beğenilmesini sağlar. Güneșlendikten sonra veya stresli bir günün ardından hem kadın hem de erkekte
yüz cildine hoș bir tazelik katar.

LR Aloe Vera Nemlendirici Jel Krem‘i sabah ve akșamları yüzü temizledikten sonra günlük olarak yüze, boyna ve dekolte bölgesine uygulayın. Makyaj bazı olarak idealdir.

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın

Katalog fiyatını %29 indirdik! Avantajlı fiyatlarla sipariş için tıkla