Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Üyelik Paketleri Ödeme Yöntemleri

LR’a üye olurken istediğiniz ürünleri seçebilir veya hazır paketlerden satın alabilirsiniz. Seçtiğiniz ürün veya paketleri üyelere özel indirimli fiyattan alırsınız. Herhangi bir kayıt ücreti yoktur (Türkiye’deki doğrudan satış şirketlerinin kayıt ücreti alması kanunen yasaktır). 2016’da çıkan yasayla doğrudan satış ve kozmetik şirketlerinden TAKSİTLİ ALIŞVERİŞ YASAKLANMIŞTIR.

LR üyelik paketleri ve üyelik şartları için buraya tıklayın

Üyelik paketleri aşağıdaki şekilerde ödenebilir:

# Kapıda nakit (+6 TL kapıda ödeme işlem ücreti alınır)

# Kapıda kredi kartı (taksit yok, +6 TL kapıda ödeme işlem ücreti alınır)

# EFT / Havale (Şirket hesabına para transferi yapılması ve dekontun sponsor tarafından şirkete yollanması gerekir).

# Şirket merkezine kredi kartı (Şirket kişiyi LR resmi çağrı merkezi telefonu olan 444 12 61’den arar, kart bilgilerini telefonda ister ve ödemeyi alır. Kart bilgileri şirkette saklanmaz.

# Online kayıt formunda online kredi kartı ile ödeme (Kişinin kart bilgileri istenir. Sponsor olan kişi LR resmi web sitesinde hesabı altındaki online kayıt formu doldururken kart bilgileri girerek ödemeyi yapar.)

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

“LR Üyelik Paketleri Ödeme Yöntemleri” üzerine 8 yorum

  • Merhaba, hayir şart değil. Kapida odeme veya havale/eft yaparak uye olabilirsiniz.

   Cevapla
 1. kapıda ödeme seçeneği yok sadece havale kredi kartı ve telefonla ödeme var. Sitede bir sorun mu var ?

  Cevapla
  • Kapida odeme devam ediyor ancak daha çok fazla kapida odemeli almadığınız sipariş varsa sirket tarafindan size yasak getirilmiş olabilir.

   Cevapla
  • Türkiye’de kart verilmiyor. İş ortağı numaranızı bilmiyorsanız sponsorunuza sorabilir veya 444 12 61’i arayarak öğrenebilirsiniz.

   Cevapla
 2. MERHABA KREDİ KARTI YERİNE BANKA KARTI İLE ÖDEME YAPMAYA ÇALIŞTIM FAKAT ”ÖDEME SIRASINDA GENEL BİR HATA OLUŞTU TEKRAR DENEYİNİZ” UYARISI ALIYORUM. BANKA KARTI İLE ÖDEME KABUL EDİLMİYOR MU?

  Cevapla

Yorum yapın