Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR üyeliği iptal olanlar tekrar nasıl üye olabilir?

Daha önce LR üyesi olduysanız ve belirli bir sebepten dolayı LR üyeliğiniz iptal olduysa, yeniden LR üyesi olabilirsiniz. Ayrıntılara geçmeden önce üyeliğinizin neden iptal olmuş olabileceğini anlatalım:

  • Ürün veya paket satın alarak üye olduysanız, ancak ilk kez gönderilen üyelik paketinizi teslim almadıysanız,
  • Ürün veya paket satın almadan, siparişsiz üye olduysanız ve 3 ay içerisinde hiç sipariş vermediyseniz,
  • Son siparişinizin üzerinden 3-4 sene gibi çok uzun bir süre geçtiyse, LR üyeliğiniz iptal olmuş ve üyelik bilgileriniz silinmiş olabilir. (Bu süre Almanya’daki şirket merkezi tarafından belirlenir. Bir kaç yıldır pasif kalan kişilerin üyelikleri toplu olarak silinir.)

1) LR üyeliği iptal olmuş bir kişi tekrar üye olmak istiyorsa;

Üyeliği iptal edilmiş bir kişinin yeni bir İş Ortağı numarasıyla başka bir sponsora bağlı olarak tekrar üye olabilmesi için son siparişi, üyelik paketi iade tarihi veya en son üye kaydetme tarihi üzerinden en az 1 sene geçmesi gerekir. Yani kişinin en az 1 sene boyunca pasif olması gerekir. 1 senenin dolmadığı durumlarda yeni bir üyelik açılamaz, aynı sponsora bağlı olarak aynı İş Ortağı numarası üzerinden üyelik devam ettirilebilir.

Aynı İş Ortağı numarası üzerinden üyelik paketi alınarak üyelik aktif edilecekse, LR Destek üzerinden üyelik re-aktivasyon talebi yapılmalıdır.

2) Daha önceden LR üyeliği yapmış ama bir süredir aktif olarak çalışmayan bir kişi tekrar üye olmak istiyorsa;

Kişi aynı İş Ortağı numarası üzerinden sipariş vererek üyeliğini tekrar aktif hale getirebilir. Üyelik bilgilerinizi hatırlamıyorsanız 4441261 LR çağrı merkezini ayararak üyelik bilgilerinizi öğrenebilir veya telefonda sipariş vererek eski üyeliğinizi aktif hale getirebilirsiniz.

En son sipariş veya iade tarihi üzerinden en az 1 sene geçmesi durumunda yeni bir sponsor aracılığıyla yeni bir İş Ortağı numarası alarak tekrar İş Ortağı olabilir.

Kişinin TC bilgileri eski İş Ortağı numarasında hala yer alıyor olabilir. Bu durumda yen bir İş Ortağı numarası üzerinden üyelik kaydı yapılamaz ve üye olacak kişinin 4441261 LR çağrı merkezini ayararak eski üyelik bilgilerini sildirmesi gerekir. Bunun yapılabilmesi için yine en az 1 senelik pasiflik kriterinin geçerli olması gerekir.

“LR üyeliği iptal olanlar tekrar nasıl üye olabilir?” üzerine bir yorum

Yorumlar kapalı.