Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR ürünlerindeki Aloe Vera yaprak jeli nereden geliyor?

LR ürünlerindeki Aloe Vera yaprak jeli Meksika’dan tedarik ediliyor. Burada LR için yılda yaklaşık 12.000 ton Aloe Vera yaprağı toplanıyor.

Hasattan sonra yapraklar kabuğundan çıkarılıyor ve böylece Avrupa’ya bir konteyner gemisine sadece saf yaprak jeli sevk ediliyor. Yaprak jeli sonbahardan itibaren Almanya‘daki genel merkezimizin bulunduğu Ahlen’e naklediliyor ve Aloe Vera Jel İçecek ürünleri üretiliyor, ambalajlanıyor ve iş ortaklarına ve müşterilere gönderiliyor.

Yıl sonunda Ahlen’deki genel merkezin çok yakınında Aloe Vera Jel İçecek ürünleri için yeni üretim tesisimizin açılışını gerçekleştireceğiz. Bu üretimin gerçekleşmesi için alana toplamda 10 milyon Euro’luk devasal bir yatırım yapıldı. Bu sayede dünya genelinde en büyük Aloe Vera üreticilerinden biri olarak, üretim kapasitelerimizi genişletiyor ve “Made in Germany” iddiamızı en yüksek kalite standartlarıyla güçlendiriyoruz.

LR Aloe Vera Jel İçecek ürünleri ilk kez 2002 yılında piyasaya sürüldü. Aloe Vera Jel İçecek Ballı, LR’ın ilk jel içecek ürünüydü. 2002-2016 yılları arasında toplamda 55 milyon litre Aloe Vera satıldı. Jel İçecek ürünleri LR ürün portföyünde en iyi satılan ürün konumunu koruyor.

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın

Katalog fiyatını %29 indirdik! Avantajlı fiyatlarla sipariş için tıkla