LR Haziran İndirimleri
LR Haziran İndirimleri

LR ürünlerindeki Aloe Vera yaprak jeli nereden geliyor?

LR ürünlerindeki Aloe Vera yaprak jeli Meksika’dan tedarik ediliyor. Burada LR için yılda yaklaşık 12.000 ton Aloe Vera yaprağı toplanıyor.

Hasattan sonra yapraklar kabuğundan çıkarılıyor ve böylece Avrupa’ya bir konteyner gemisine sadece saf yaprak jeli sevk ediliyor. Yaprak jeli sonbahardan itibaren Almanya‘daki genel merkezimizin bulunduğu Ahlen’e naklediliyor ve Aloe Vera Jel İçecek ürünleri üretiliyor, ambalajlanıyor ve iş ortaklarına ve müşterilere gönderiliyor.

Yıl sonunda Ahlen’deki genel merkezin çok yakınında Aloe Vera Jel İçecek ürünleri için yeni üretim tesisimizin açılışını gerçekleştireceğiz. Bu üretimin gerçekleşmesi için alana toplamda 10 milyon Euro’luk devasal bir yatırım yapıldı. Bu sayede dünya genelinde en büyük Aloe Vera üreticilerinden biri olarak, üretim kapasitelerimizi genişletiyor ve “Made in Germany” iddiamızı en yüksek kalite standartlarıyla güçlendiriyoruz.

LR Aloe Vera Jel İçecek ürünleri ilk kez 2002 yılında piyasaya sürüldü. Aloe Vera Jel İçecek Ballı, LR’ın ilk jel içecek ürünüydü. 2002-2016 yılları arasında toplamda 55 milyon litre Aloe Vera satıldı. Jel İçecek ürünleri LR ürün portföyünde en iyi satılan ürün konumunu koruyor.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünlerini katalog fiyatından %29 indirimli almak için BURAYA TIKLAYARAK ONLİNE SİPARİŞ VERİN

Ya da LR üyesi olarak hem indirimden faydalanın, hem de dilerseniz satış yapmaya ve ekip kurmaya başlayın. Bilgi için aşağıdaki formu doldururak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Whatsapp Duyuru Grubu
lr aloe vera android uygulamasini indir
lr aloe vera android uygulamasini indir

Yorum yapın

Katalog fiyatını indirdik! Online siparişte avantajlı fiyatlar için tıkla