LR 2018 Kataloğu için tıklayın


LR ürünlerindeki Aloe Vera yaprak jeli nereden geliyor?

LR ürünlerindeki Aloe Vera yaprak jeli Meksika’dan tedarik ediliyor. Burada LR için yılda yaklaşık 12.000 ton Aloe Vera yaprağı toplanıyor.

Hasattan sonra yapraklar kabuğundan çıkarılıyor ve böylece Avrupa’ya bir konteyner gemisine sadece saf yaprak jeli sevk ediliyor. Yaprak jeli sonbahardan itibaren Almanya‘daki genel merkezimizin bulunduğu Ahlen’e naklediliyor ve Aloe Vera Jel İçecek ürünleri üretiliyor, ambalajlanıyor ve iş ortaklarına ve müşterilere gönderiliyor.

Yıl sonunda Ahlen’deki genel merkezin çok yakınında Aloe Vera Jel İçecek ürünleri için yeni üretim tesisimizin açılışını gerçekleştireceğiz. Bu üretimin gerçekleşmesi için alana toplamda 10 milyon Euro’luk devasal bir yatırım yapıldı. Bu sayede dünya genelinde en büyük Aloe Vera üreticilerinden biri olarak, üretim kapasitelerimizi genişletiyor ve “Made in Germany” iddiamızı en yüksek kalite standartlarıyla güçlendiriyoruz.

LR Aloe Vera Jel İçecek ürünleri ilk kez 2002 yılında piyasaya sürüldü. Aloe Vera Jel İçecek Ballı, LR’ın ilk jel içecek ürünüydü. 2002-2016 yılları arasında toplamda 55 milyon litre Aloe Vera satıldı. Jel İçecek ürünleri LR ürün portföyünde en iyi satılan ürün konumunu koruyor.

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Yorum yapın