Web Analytics Made Easy - StatCounter

Eylül’de eski ambalajlı Aloe Vera ürünlerinde %50’ye varan indirim!

LR’ın aloe veralı ürünleri 2017 temmuz ayı itibariyle Aloe Via markası altında birleşmiş ve ürünler yeni ambalajıyla sunulmaya başlanmıştı.

Şirketin düzenlediği yeni kampanyada, sınırlı sayıdaki eski ambalajlı aloe vera ürünleri eylül ayı boyunda %50’ye varan indirimlerle satışta olacak. Eski ürünlerin içerik ve formülasyon olarak yeni ürünlerden bir farkı yok, sadece ambalajlar farklı. Dolayısıyla çok güzel bir indirim fırsatı var.

Kampanya stoklarla sınırlı ve ay sonuna kalmadan ürünler tükenecektir. Eğer LR üyesi değilseniz LR’a ücretsiz üye olarak hem %28 üyelik indiriminden, hem de bu %50 indirimden faydalanabilirsiniz. Bilgi için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın 😉

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

“Eylül’de eski ambalajlı Aloe Vera ürünlerinde %50’ye varan indirim!” üzerine 2 yorum

    • İçerisindeki doğal içerik oranına bağlı olarak her ürünün son kullanım tarihi farklıdır.

      Cevapla

Yorum yapın

Katalog fiyatını %29 indirdik! Avantajlı fiyatlarla sipariş için tıkla