LR 2018 Kataloğu için tıklayın


Eylül’de eski ambalajlı Aloe Vera ürünlerinde %50’ye varan indirim!

LR’ın aloe veralı ürünleri 2017 temmuz ayı itibariyle Aloe Via markası altında birleşmiş ve ürünler yeni ambalajıyla sunulmaya başlanmıştı.

Şirketin düzenlediği yeni kampanyada, sınırlı sayıdaki eski ambalajlı aloe vera ürünleri eylül ayı boyunda %50’ye varan indirimlerle satışta olacak. Eski ürünlerin içerik ve formülasyon olarak yeni ürünlerden bir farkı yok, sadece ambalajlar farklı. Dolayısıyla çok güzel bir indirim fırsatı var.

Kampanya stoklarla sınırlı ve ay sonuna kalmadan ürünler tükenecektir. Eğer LR üyesi değilseniz LR’a ücretsiz üye olarak hem %28 üyelik indiriminden, hem de bu %50 indirimden faydalanabilirsiniz. Bilgi için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın 😉

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Eylül’de eski ambalajlı Aloe Vera ürünlerinde %50’ye varan indirim!” üzerine 2 yorum

    • İçerisindeki doğal içerik oranına bağlı olarak her ürünün son kullanım tarihi farklıdır.

Yorum yapın