Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR ürünleri hakkında önemli uyarılar!

Acil durum spreyi ağza, göze, burna sıkmak için uygun değildir. Bu bir kozmetik ürünüdür. Cilt için üretilmiştir. Kısa vadede zarar görmemeniz, ileride görmeyeceğiniz anlamına gelmez. Evet doğala en yakın üründür, cilde hiç bir zararı yoktur ama içerisindeki kimyasal maddelerin uzun vadede ne gibi rahatsızlıklara yok açacağını bilemezsiniz. Asla cilt dışında kullanmayın.

Acil durum spreyi evdeki küçük yaralanmalarda kullanılabilir. Ancak çok derin kesiklerde kanın durmama veya ileri derecedeki yanıklarda yaranın miktop kapma riski yüksektir. Lütfen bi tip durumlarda fazla beklemeden hastaneye gidin.

Acil durum spreyi ve MSM Vücut Jeli’nin içerisinde ateş düşürücü bir etken madde yoktur. Ancak serinletici etkisiyle anlık olarak ateşin düşmesini sağlayabilir ama bu genel kural değildir. Ateş çok önemli bir hastalığın habercisi olabilir. Özellikle çocuğunuz ateşlendiğinde yapacağınız en doğru hareket bir doktora gitmektir.

Aloe vera jel içecekleri tip 1, yani insülin kullanan şeker hastalarına önermeyin. Tıp 2 şeker hastaları normal öğünlerinden bir dilim ekmek eksilterek kullanabilirler.

Yine aloe vera içecekleri hamileler, emzirenler, kan sulandırıcı veya tansiyon ilaç kullananlara önermeyin. Asla kullandığı ilacı bırakıp sadece içecek kullanmasını önermeyin. Buna ancak doktor karar verebilir.

Microsilver dış macunu mide ağrılarına iyi geldiğini söyleyenler ve yutulmasınj önerenler oluyormuş. Dış macununun ismi neden diş macunu onu bir düşünün! Mide ağrınızı geçirse bile içerisindeki başka maddelerin sağlığınıza nasıl bir etkisi olduğunu bilemezsiniz. Bunu ancak bilimsel araştırmalar kanıtlayabilir. Lütfen dış macunlarını yutmayın. Mideniz ağrıyorsa doktora gidin.

Microsilver yüz yıkama kremini yüzünüze sürüp bekletmeyin. Bu ürün sıvı sabun gibi suyla elinizde köpürtüp yüzünüzü yıkamanız için yapılmışıtır. Krem kıvamında olması sizi yanıltmasın.

Microsilver yüz seti özellikle kuru ve normal ciltlerde kuruma ve kızarıklığa sebep olabilir. Racine hafif krem jel veya aloe vera jel nemlendirici gibi bir ürün ek olarak verilebilir.

Her hastalığa bir ürünümüz olmalı kafasından bir an önce çıkın. Evet LR özellikle de aloe veralı ürünleriyle pek çok cilt rahatsızlığında tedaviyi destekleyici olarak kullanılabilir. Veya aloe veralı içereceklerimiz içerisindeki vitamin ve enzimler sayesinde uzun süreli kullanımda bağışıklık sistemimizi güçlendirerek ya da genel olarak sağlığımızı olumlu yönde etkileyerek bazı hastalıkların tedavisi desteklenebilir. Ama bizim cilt için ürettiğimiz ürünler kozmetik ürünüdür, içeceklerimiz de gıda takviyesidir, asla ilaç değildir. Lütfen olur olmaz hastalıklar için doktor reçetesi gibi ürün tavsiye etmeyin.

LR ürünleri için asla ‘kesin çözüm, yüzde yüz geçirir, mucize’ gibi ifadeler kullanmayın. Bir doktor bile ilaç tavsiye ettikten sonra ise yaramış mı diye kontrol etmek için hastayı tekrar kontrole çağırır. Her zaman ürünün şirketin ve ürünün kalitesini anlatın ve bir denemesini önerin. Umut tacirliği yapmak hayal kırıklığına uğramış müşteriler yaratır. Müşterilerimiz olmadan hiç birimiz para kazanamayız.

Son olarak lütfen sağlıklı ürünler satıyoruz diye doktor rolüne soyunmayın. Doktorlar bir kişiyi muayene edebilmek, rahatsızlığını anlayabilmek ve sonunda ona uygun bir ilaç tavsiye edebilmek için yıllarca tıp eğitimi alıyorlar! Bu ürünleri tavsiye eden kişi olarak karşınızdaki kişinin sağlığından sorumlu olacağınızı asla aklınızdan çıkarmayın.

Ürünlerimiz hakkındaki en doğru bilgiyi ücretsiz LR’a üye olduktan sonra ücretsiz ürün eğitimlerimize katılarak öğrenebilirsiniz.

“LR ürünleri hakkında önemli uyarılar!” üzerine bir yorum

  1. Çok güzel açıklama yapmışsınız tebrik ederim ürünler hakkında başkaları sanki bir mucize çıkmış gibi anlatır tekrar tebrikler

Yorumlar kapalı.