Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Aloe Vera Yüz Peelingi nasıl kullanılır?

LR Aloe Vera Yüz Peelingi (Face Scrub) cildinizi ölü hücrelerden arındırır. %50 oranında Aloe Vera, bio bambu özütü ve ince bambu tanecikleri içerir.

Aloe Vera Yüz Peelingi’ni kullanmak için yüzünüzü nemlendirin ve parmak uçlarınızla masaj yaparak yüzünüzü ovun. Göz çevresine temastan kaçının. Yüzünüzü bol suyla durulayın. Sonrasında günlük nemlendirici kreminizi uygulayabilirsiniz.

Aloe Vera Yüz Peelingi boyunve dekolte bölgesi için de kullanıma uygundur. Normal bir ciltte haftada 1 veya 2 kez kullanılabilir. Kuru ciltlerde ise haftada 1 veya 10 günde 1 kullanılması önerilmektedir.

Bu yazıdaki ürünler:

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

“LR Aloe Vera Yüz Peelingi nasıl kullanılır?” üzerine 3 yorum

  1. Benim sivilceler daha da çoğaldı LR ürünlerinden sonra ne olur yardım edin hem sabununu hem kremini kullanıyorum aynı zamanda aloe verA nemlendirici ama dediğim gibi sivilcilrr çoğaldı

    Cevapla

Yorum yapın

Katalog fiyatını %29 indirdik! Avantajlı fiyatlarla sipariş için tıkla