LR Zeitgard 2 İndirimi
LR Zeitgard 2 İndirimi

LR parfümleri kullanıcı yorumu

LR’a başladığımdan beri evimizdeki pek çok ürünü LR ile değiştirdik. Ürünlerimizi kendimiz kullanıp, memnuniyetimizi çevremize anlatıyoruz.

Bunların arasında LR parfümleri de var. 5 seneden beri başka bir markanın parfümünü almadım. Hatta bugün “daha önce ne kullanıyordum” diye düşündüm ve markasını hatırlayamadım. Anca Boyner’in sitesine girip erkek parfümlerine baktıktan sonra kullandığım marka aklıma geldi 🙂

Eskiden yurt dışına çıktığımda dönüşte Duty Free‘den parfüm alırdım veya yurt dışından gelene bir arkadaşıma sipariş ederdim. Türkiye fiyatından daha ucuza gelirdi. Ama şimdi (Türkiye’nin güçlü ekonomisi sağolsun) Euro 7 liraya dayanmışken artık bunun da bir esprisi kalmadı. Eski parfümümün fiyatına internetten baktım ve 50 ml’ini en ucuz 250 TL’ye bulabildim! O da tabiki indirimli fiyatı.

İşte LR’ın parfümleri bu ekonomik koşullarda çölde bir vaha gibi. Tüm parfümlerimizde doğal parfüm özleri kullanıyoruz ve hepsi yüksek parfüm yağı oranı içeren Eau De Parfum. En pahalısının fiyatı bile 250 TL’nin çok altında. Yani daha düşük fiyata aynı kalite garanti!

Ne kullandığıma gelirsek, son dönemdeki favorim Just Sport. Özellikle yaza uygun, taze bir koku. Terminator ve Metropolitan Man de diğer memnun kaldığım parfümler…

Bu yazıdaki ürünler:

Bunlar da ilginizi çekebilir:

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünlerini katalog fiyatından %29 indirimli almak için BURAYA TIKLAYARAK ONLİNE SİPARİŞ VERİN

Ya da LR üyesi olarak hem indirimden faydalanın, hem de dilerseniz satış yapmaya ve ekip kurmaya başlayın. Bilgi için aşağıdaki formu doldururak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Whatsapp Duyuru Grubu
lr aloe vera android uygulamasini indir
lr aloe vera android uygulamasini indir

Yorum yapın

Katalog fiyatını indirdik! Online siparişte avantajlı fiyatlar için tıkla