Web Analytics Made Easy - StatCounter

Evimizdeki LR ürünleri

İşte evimizdeki LR ürünleri 🙂 Hiç biri müşterinin değil, hepsini biz kullanıyoruz. Nedir, ne işe yarar, tecrübelerimiz nedir dürüstçe anlatayım.

Soldan sağa üst sıradan başlayalım:

Aloe Vera Diş Macunu: Henüz kullanmaya başlamadım, ama denedim, tadı baya güzel 🙂

Microsilver Diş Macunu: Ağızda çıkan yara ve aftlar, diş eti kanaması varsa tavsiye ediliyor. Benim herhangi bir rahatsızlığım yoktu, ama uzun süre kullandım. Bence dişi çok güzel temizliyor. Cemre Naz Akcan da sarılıkları ve diş taşlarını giderdiğini söyledi bana, üye olurken 4 tane sipariş etti 🙂

Racine temizleme köpüğü: Tüm ciltlere uygun bir ürün. Annem ve Özlem kullanıyorlar ve memnunlar.

Classics Consept şampuan ve tonik: Saç dökülmesine karşı kullanılıyor. Daha yeni başladım, bende genetik olduğu için mucize beklemiyorum 🙂

LR Saatimiz: İkinci ayımızda 2000 puana ulaştığımız için kazandık bunu 🙂 Özlem’in koluna biraz büyük geldi, o yüzden istirahat ediyor yerinde. Ama bence çok güzel bir saat, darışı başınıza.

Aloe Vera El Kremi: Patentli el kremi olur mu? Olur. Gayet güzel iş görüyor.

Aloe Vera Propolis krem: Şeytan tırnağı çıktığında parmağım iltihap olmuştu. Aksam yatarken bundan sürdüm. Sabaha uyandığımda geçmişti. Ayrıca ayak parmağımdaki nasırı da geçirdi.

Aloe Vera Consantre: Yüzde 90 saf aloe vera özü var içinde. Parmağım fırında yandıgında kullandım, hızlı şekilde iyileştirdi. Ayrıca iki gündür dudağımdaki uçuğa sürüyorum, hızlı şekilde kuruttu uçuğu. Mükemmel bir ürün !

Acil Durum Spreyi: Yanıklara, kızarıklıklara ve kaşıntılara ilk müdahale için 10 numara. Her eve lazım denen bir ürün. Özellikle de çocuğu olan ailelerin için demirbaş. (Özlem’den ekleme: Deniz, acil durum spreyini özellikle çocuklu ailelere tavsiye etmiş, bir ilave de benden 🙂 evcil hayvanı olanlara da tavsiye ederim. Bizim yaramaz kedimizin kolda bıraktığı tırmık izlerine deva :))

MSM Vücut Jeli: Lekeler ve ağrı için kullanılıyor. Ben halı saha maçları sonrası bacaklara sürüyordum, pek faydası olmuyordu. Şimdi anlıyorum ki Thermo Lotion daha doğru bir ürünmüş bu kullanım amacı için.

Alt sıraya geçelim:

Saç fırçası: Geçen ay puan hedefimizi tutturmak için sipariş ettik 🙂 Özlem’in fırçası eskimişti, mazaret oldu işte. Özelliği nedir? Alman malı fırça işte, kalite 🙂

Microsilver Roll-on: Hiç memnun değilim. Ter kokusunu tamamen kesmiyor ve etkisi tüm gün devam etmiyor. Bir daha almam.

Algetics Vücut Kremi: Özlem kullanıyor bir aydır, yaza hazırlık için 🙂 Henüz bana bir geribildirim gelmedi kendisinden.

Colors ruj: İlk aldığımızdan beri Özlem memnun, dudaği da nemlendiriyor.

Aloe Vera Yüz Bakım seti: Göz kremi, gece-gündüz kremi var. Özlem henüz kullanmaya başlamadı. Önce eldeki eski ürünlerin bitmesini bekliyor. Ee krem de olsa nimet 🙂

Powerlift: Yine hanıma çalıştık. Al dedim bankaya giderken yanında götür. Koy masaya, gün içinde sürersin, millet sorar nedir bu diye. Cildi canlandırıyormuş. Arada kullanıyor ama özellikle süper pozitif bir yorum almadım ürünle ilgili.

LR Classics parfümler: Normalde Boss kullanıyordum, gayet de memnundum, ama bitti. Geçen ay 3 al 2 öde ile kendime Boston ve Stockholm, Özlem’e de Valencia sipariş ettik. Bence 26,10 liraya alınabilecek en güzel parfümler ! Bir daha başka bir yerden parfüm almam heralde, alırım farklı farklı, pw’me bakarım.

Oje çıkarıcı kutu: Fotoya koymayı unuttuk ama aslında Özlem’in favori ürünü bu. Oje çıkarmak çok uğraştırıyormuş. Bununla birlikte herşey değişti. Parmağınızı içine sokun, şöyle bir döndürün, en koyu oje bile çıkıyor. İçerisinde aseton da yok.

Şimdilik bu kadar. Ağustos’ta yeni ürünlerle sizlerleyiz 🙂