LR Ocak 2016 siparişlerimiz

LR Deluxe Hollywood Powder Multicolour

Bu ayki kişisel siparişlerimiz tamam. Ekibimiz sayesinde kazandığımız primleri alabilmemiz için en az 100 pw sipariş girmemiz gerekiyor. Bu aynı zamanda bize farklı LR ürünlerini denememiz ve ürünlere güvenmemiz için fırsat sunuyor. Ürün alıp denemek ve kendi kişisel deneyimlerimizi paylaşmamız çok önemli, çünkü bu işteki en önemli şey güven. Katalogcu damgası yememek için, kişisel memnuniyetizi müşterilerinize anlatın.

Gelelim bu ayki ürünlere. Yine büyük oranda eşime çalıştık tabi… 🙂

1. Aloe Vera Box set: Özlem’in bankada cilt lekeleri olan bir arkadası için box set aldık, sprey ve konsantreyi sabah aksam kullanacak. Belki sonra MSM ile destekler.

2. Hollywood Powder Multicolor: Kullanan herkesten olumlu yorum aldım. Makyajı en son sabitlemeye yarıyor. Cilt daha düzgün ve parlak görünüyor.

3. Aloe Vera Saç Kürü: Kuru saçlar için parlaklık ve güç kazandıran bir sprey. Özlem’in sacları kuru, denemek icin aldık.

4. Colours Dudak Kalemi – Midnight Plum: Aynı renk ruju almıştık, kalemi de olsun dedi, kocalık görevimizi yaptık, peki dedik 🙂

5. Tırnak törpüsü: Tırnaklara doğal parlaklık veren meşhur tırnak törpüsü.

6. Aloe Vera Sabun: Ufak boy almılştık. Bitmek üzere. Yedeğini aldık şimdi de…

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Yorum yapın