LR 2018 Kataloğu için tıklayın


Oruç tutanlar için LR ürünü önerisi: Master Drink

Ramazan ayında oruç tutanlar için benim önerim Master Drink! Oruç tutanlar gün boyu aç kalıyorlar ve vücutlarının enerjiye ihtiyacı oluyor. Master Drink de tam olarak bu ihtiyacı karşılıyor: İçerisindeki B Vitaminleri, Kolin, Koenzim Q10, Demir ve Karnitin gibi maddelerle vücudumuzun enerji üretimini artırıyor ve gün boyu daha zinde kalmamızı sağlıyor. (Diğer önemli işlevi de stresin vücuttaki etkilerini azaltmak.)

Peki oruç tutuyor isek Master Drink‘i nasıl tüketelim? Benim önerim sahurda yemeğinizin üzerine 80 ml (8 kapak). Sade, su veya meyve suyuyla karıştırarak içebilirsiniz. Ayrıca sahurda şekerli ve karbonhidrat ağırlıklı yemekten yerine protein ve lifli gıdalarla beslenmek, gün içinde daha uzun süre tok kalmanızı sağlar 😉

Tüm gıda takviyelerimiz gibi Master Drink de bir ilaç değil, daha sağlıklı bir yaşam için normal beslenmemize ilave olarak kullanmamız gereken bir ek gıdadır. Gıda takviyeleri hastalıkları yok etmek için değil, önlemek için kullanılmalıdır. Güvenle tüketebilirsiniz.

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Yorum yapın