Web Analytics Made Easy - StatCounter

Oruç tutanlar için LR ürünü önerisi: Master Drink

Ramazan ayında oruç tutanlar için benim önerim Master Drink! Oruç tutanlar gün boyu aç kalıyorlar ve vücutlarının enerjiye ihtiyacı oluyor. Master Drink de tam olarak bu ihtiyacı karşılıyor: İçerisindeki B Vitaminleri, Kolin, Koenzim Q10, Demir ve Karnitin gibi maddelerle vücudumuzun enerji üretimini artırıyor ve gün boyu daha zinde kalmamızı sağlıyor. (Diğer önemli işlevi de stresin vücuttaki etkilerini azaltmak.)

Peki oruç tutuyor isek Master Drink‘i nasıl tüketelim? Benim önerim sahurda yemeğinizin üzerine 80 ml (8 kapak). Sade, su veya meyve suyuyla karıştırarak içebilirsiniz. Ayrıca sahurda şekerli ve karbonhidrat ağırlıklı yemekten yerine protein ve lifli gıdalarla beslenmek, gün içinde daha uzun süre tok kalmanızı sağlar 😉

Tüm gıda takviyelerimiz gibi Master Drink de bir ilaç değil, daha sağlıklı bir yaşam için normal beslenmemize ilave olarak kullanmamız gereken bir ek gıdadır. Gıda takviyeleri hastalıkları yok etmek için değil, önlemek için kullanılmalıdır. Güvenle tüketebilirsiniz.

Bu yazıdaki ürünler:

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın

Katalog fiyatını %29 indirdik! Avantajlı fiyatlarla sipariş için tıkla