LR Haziran İndirimleri
LR Haziran İndirimleri

Oruç tutanlar için LR ürünü önerisi: Master Drink

Ramazan ayında oruç tutanlar için benim önerim Master Drink! Oruç tutanlar gün boyu aç kalıyorlar ve vücutlarının enerjiye ihtiyacı oluyor. Master Drink de tam olarak bu ihtiyacı karşılıyor: İçerisindeki B Vitaminleri, Kolin, Koenzim Q10, Demir ve Karnitin gibi maddelerle vücudumuzun enerji üretimini artırıyor ve gün boyu daha zinde kalmamızı sağlıyor. (Diğer önemli işlevi de stresin vücuttaki etkilerini azaltmak.)

Peki oruç tutuyor isek Master Drink‘i nasıl tüketelim? Benim önerim sahurda yemeğinizin üzerine 80 ml (8 kapak). Sade, su veya meyve suyuyla karıştırarak içebilirsiniz. Ayrıca sahurda şekerli ve karbonhidrat ağırlıklı yemekten yerine protein ve lifli gıdalarla beslenmek, gün içinde daha uzun süre tok kalmanızı sağlar 😉

Tüm gıda takviyelerimiz gibi Master Drink de bir ilaç değil, daha sağlıklı bir yaşam için normal beslenmemize ilave olarak kullanmamız gereken bir ek gıdadır. Gıda takviyeleri hastalıkları yok etmek için değil, önlemek için kullanılmalıdır. Güvenle tüketebilirsiniz.

Bu yazıdaki ürünler:

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünlerini katalog fiyatından %29 indirimli almak için BURAYA TIKLAYARAK ONLİNE SİPARİŞ VERİN

Ya da LR üyesi olarak hem indirimden faydalanın, hem de dilerseniz satış yapmaya ve ekip kurmaya başlayın. Bilgi için aşağıdaki formu doldururak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Whatsapp Duyuru Grubu
lr aloe vera android uygulamasini indir
lr aloe vera android uygulamasini indir

Yorum yapın

Katalog fiyatını indirdik! Online siparişte avantajlı fiyatlar için tıkla