Web Analytics Made Easy - StatCounter

Platinum Express Eye Cooler: Göz altı morlukları ve torbalarına karşı

LR’ın göz altı morlukları için olan ürününün ismi Platinum Express Eye Cooler. Ürün, içerisindeki özel içerikler sayesinde bunu yapıyor:

Lumin-Eye: Dişbudak ağacı kabuğu özütü, B3 vitamini ve organik silikondan oluşan bir karışımdır. Ciltte mikro ölçekte kan dolaşımını tetikleyerek göz altı torbaları ve morluklarını önler.

Yeşil Kahve Çekirdeği: Cildi yumuşatma ve nem tutma özelliğine kavuşturup, cilde hafif ve ipeksi bir görünüm verir. İçerisindeki kafeinin kan dolaşımını hızlandırıcı etkileri sayesinde morluklara karşı etkilidir.

Hyaluronik Asit: Yüksek oranda su tutma yeteneğiyle cildin esnek, pürüzsüz, parlak, canlı ve doğal görünmesini sağlar. Cilt olduğundan daha genç ve kırışıksız bir görünüm kazanır.

Bu yazıdaki ürünler:

“Platinum Express Eye Cooler: Göz altı morlukları ve torbalarına karşı” üzerine 3 yorum

  1. Merhaba;yakın zamanda zeitgard 1 ve 2 setini aldım kullanıyorum. Ancak goz altı morluklarim fazla olduğundan konsantre jel ve platinum express eye cooler da aldım. Setin için de göz ve yüz için nemlendiriciler olduğundan bunları ne zaman ve nasıl süreceğimi bilemiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim….

    • Platinum Express Eye Cooler: Göz halkaları ve torbalarına sahipseniz veya yorgunluk ve stresiniz göz çevresinde belli oluyorsa kullanabilirsiniz. Uyarıcı ve canlandırıcı etki sağlar, yorgun gözlere iyi gelir. Işık saçan pigmentler içerdiğinden kırışıklar azalmış gibi görünür. Sabah ve akşam göz çevresine hafif vuruşlar yaparak uygulayın. Burundan başlayarak şakaklara doğru hafif masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Bu kremi Zeitgard 2 göz kremini uyguladıktan sonra sürün.

      Ayrıca haftada 2 kez buzdolabında beklemiş Aloe Vera Konsantre Kremi göz altına yoğun miktarda uygulayarak, 15 dakika bekletilip maske uygulaması yapılabilir. Bu göz altı lekelerinin giderilmesi açısından destek olarak kullanılabilir.
      Ürün uygulamaları arasında ürünlerin cilde nüfuz etmesini sağlayacak kadar zaman bırakmak yeterli olacaktır.

Yorumlar kapalı.