LR 2018 Ocak İndirim Kataloğu için tıklayın


LR’da başarılı olmak için sabırlı olmalısınız

LR toplamda 33 ülkede faaliyet gösteriyor. Geçen hafta sonu eğitimine katıldığımız İlhan Doğan’ın pek çok ülkede ekipleri var. Türkiye’yi zaten biliyor, ama bir de özellikle Almanya’daki Türklerle çalışmış ve başka ülkede olsalar bile biz Türkler‘in bu işte ortak kesiştikleri noktayı açıkça söylüyor: Duygusal ülkeler çabuk pes eder !

Bunu bize şu şekilde açıkladı, onun ağzından anlatacağım: “Diyelim ki bu iş pet şişe su satma işi olsun. Bir Türk ve bir Alman aynı anda su satmaya başlasın. Sizce 1 ay sonunda hangisi daha fazla su satmış olur?

Cevabı söyleyeyim: Türk daha fazla su satar. Türk işe dört elle sarılır. Elindeki tüm suları ne yapar eder satar. Çünkü çok büyük gazla başlar, kısa sürede elindeki suları bitirir. Alman rahattır, satamazsa “amaaan” der, bildiği gibi yapmaya devam eder.

Peki 6 ay sonra sizce hangisi daha fazla satış yapmış olur? Tabiki Alman ! Çünkü 1 ay sonra Türk’e “Ya bu su kuyu suyu, tadı kötü, bu işten para kazanılmaz, zaman kaybı” gibi yorumlar geldiğinde Türk’ün morali bozulur. Olaya duygusal yaklaşır, ağlar, sızlar ve bir süre sonra işi bırakır. Oysa Alman sabırlıdır. Söylenenlere kulak asmaz. Bu benim işim der, kulaklarını tıkar ve sistemli bir şekilde çalışmaya devam eder ve sonunda malı götürür.”

Türkiye’de yıllardır bu işi yapan, ismi lazım olmayan markalarda artık fırsatlar tükendi. Para kazanmak istiyorsanız yeni yapılanan network’lere yönelmelisiniz ve ekiplerinizi kurmaya başlamalısınız. Şu an LR’da aktif + pasif temsilci sayımız 115 binlerde. Bu sayı 400-500 binlere çıkacak. Ticarette duygusallığa yer yok, para kazanmak istiyorsanız önce ilk adımı atın, sonra da sabırla yolunuza devam edin.

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Yorum yapın