LR 2018 Ocak İndirim Kataloğu için tıklayın


LR ve Network Marketing

LR’a iş ortağı oldunuz, sizi üye yapan kişi dedi ki al ürünleri indirimli, %40 karla sat. Tamam dediniz, ürünler alman malı, sağlıklı, ben bunları çevreme satarım.

İlk ay tanıdıklarınızın yarısına gittiniz ve 250 TL’lik satış yaptınız. İkinci ay biraz daha satıları artırdınız, 500 TL’lik ürün sattınız. Üçüncü ay artık tüm tanıdıklara ulaştınız, 1000 TL’lik satış yaptınız ve burada tıkandınız, üzerine 1 TL daha koyamıyorsunuz. Ne yapmanız lazım???

Tam bu esnada şirket size diyor ki: Tamam 1000 TL’lik satış yaptın, güzel ama 5000 TL’lik satış yaparsan sana 500 TL eksra prim öderim. Siz 1001 TL’ye çıkamıyorsunuz ama şirket size 5000 TL yap diyor? Nasıl olacak? Tek başınıza 5000 TL yapamıyorsanız sizin gibi 1000 TL ciro yapabilecek 4 tane arkadaşınızı bulacaksınız. 1000 TL sizden, 4000 TL ekibinizdeki o 4 kişiden gelecek ve böylece hedefi tutturacaksınız. Ayın sonunda kendi kişisel satışınızdan yaklaşık 300 TL sıcak para, sizin ve ekibiniz toplam satışından da şirketten 500 TL hediyenizi alacaksınız.

Şimdi asıl önemli noktaya gelelim, ekip kurmayı kendi altınızdaki 4 kişiye de öğretirseniz ne olur? Onlar da artık 5000 TL’yi hedeflemeye başlarlar. Bu durumda sizin hedeflediğiniz ciro en az 20.000 TL olur. Tutturursanız şirketten alacağınız prim de aynı oranda yüksek olur. Herkes kendi altındaki ekibinin toplam cirosu üzerinden hakettiği primi alır.

LR’daki prim hesaplaması elbette bu kadar basit değil. Sadece mantığını anlamanız için basitleştirdim. Diğer tüm network marketing şirketlerinde de üç aşağı beş yukarı aynı mantık geçerlidir.

Ürün satın, karını ertesi ay güle güle harcayın; ürün satacak başkalarını bulun, her ay artan priminizle çocuklarınıza miras bırakabileceğiniz düzenli bir geliriniz olsun 🙂

Birine bir balık verirsen onu bir gün beslersin. Ona balık tutmayı ögret ve hayatı boyunca beslemiş olursun.” -Lao Tzu

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Yorum yapın