LR Zeitgard 2 İndirimi
LR Zeitgard 2 İndirimi

Aloe Vera Peeling ne işe yarar?

LR Aloe Vera Yüz Peelingi‘nin ne işe yaradığını anlamak için önce Peeling nedir onu öğrenmemiz gerekir. Cilt sürekli olarak dış ortam ile ilişki içerisindedir. Bu nedenle ciltte ölü ve yıpranmış dokuların olması doğaldır. Peeling; cildin bu ölü ve yıpranmış hücrelerden arındırılması işlemidir. Peeling’in kese işleminden farkı yoktur. Keseleme olayı ölü hücreleri vücudumuzdan nasıl atıyorsa, peeling işlemi de aynı şekilde yüzümüzdeki ölü deriyi temizleyerek, alttaki taze ve canlı deriyi ortaya çıkarır.

Peelingi ılık bir duş sonrası uygularsanız, duş sırasında cilt gözenekleri açıldığı için, oldukça yüksek verim alırsınız. Peeling göz çevresi ve dudak kenarları hariç tüm cilde, dairesel hareketler ile masaj yaparak uygulanır ve bol ılık su ile durulanır.

Peeling uygulamasından sonra cildi nemlendirmeyi unutmayın. 3-4 günde 1 peeling yapmak cildinize iyi gelecektir. Özellikle cildiniz kuruysa daha sık yapılan peeling cildinizi tahriş edebilir.

LR’ın Aloe Vera Yüz Peelingi (Face Scrub) hafif jel dokusuyla cildin doğal dengesini bozmadan cilt yapısını düzeltir. %50 Aloe Vera, bambu özü ve bambudan elde edilen peeling çekirdekleri içerir.

Cildinizi derinlemesine temizlemek istiyorsanuz mutlaka normal cilt temizleyicinize destek olarak bir de peeling kullanın 😉

Bu yazıdaki ürünler:

Bunlar da ilginizi çekebilir:

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünlerini katalog fiyatından %29 indirimli almak için BURAYA TIKLAYARAK ONLİNE SİPARİŞ VERİN

Ya da LR üyesi olarak hem indirimden faydalanın, hem de dilerseniz satış yapmaya ve ekip kurmaya başlayın. Bilgi için aşağıdaki formu doldururak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Whatsapp Duyuru Grubu
lr aloe vera android uygulamasini indir
lr aloe vera android uygulamasini indir

Yorum yapın

Katalog fiyatını indirdik! Online siparişte avantajlı fiyatlar için tıkla