Web Analytics Made Easy - StatCounter

Aloe Vera Peeling ne işe yarar?

LR Aloe Vera Yüz Peelingi‘nin ne işe yaradığını anlamak için önce Peeling nedir onu öğrenmemiz gerekir. Cilt sürekli olarak dış ortam ile ilişki içerisindedir. Bu nedenle ciltte ölü ve yıpranmış dokuların olması doğaldır. Peeling; cildin bu ölü ve yıpranmış hücrelerden arındırılması işlemidir. Peeling’in kese işleminden farkı yoktur. Keseleme olayı ölü hücreleri vücudumuzdan nasıl atıyorsa, peeling işlemi de aynı şekilde yüzümüzdeki ölü deriyi temizleyerek, alttaki taze ve canlı deriyi ortaya çıkarır.

Peelingi ılık bir duş sonrası uygularsanız, duş sırasında cilt gözenekleri açıldığı için, oldukça yüksek verim alırsınız. Peeling göz çevresi ve dudak kenarları hariç tüm cilde, dairesel hareketler ile masaj yaparak uygulanır ve bol ılık su ile durulanır.

Peeling uygulamasından sonra cildi nemlendirmeyi unutmayın. 3-4 günde 1 peeling yapmak cildinize iyi gelecektir. Özellikle cildiniz kuruysa daha sık yapılan peeling cildinizi tahriş edebilir.

LR’ın Aloe Vera Yüz Peelingi (Face Scrub) hafif jel dokusuyla cildin doğal dengesini bozmadan cilt yapısını düzeltir. %50 Aloe Vera, bambu özü ve bambudan elde edilen peeling çekirdekleri içerir.

Cildinizi derinlemesine temizlemek istiyorsanuz mutlaka normal cilt temizleyicinize destek olarak bir de peeling kullanın 😉

Bu yazıdaki ürünler:

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın

Katalog fiyatını %29 indirdik! Avantajlı fiyatlarla sipariş için tıkla