Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR tarihinde ilk kez ortak kamp düzenledik

15-17 temmuz arası LR tarihinde bir ilki gerçekleştirdik. İlk kez farklı ekiplerden ve aslında birbirine rakip olan 4 lider ortaklaşa bir kamp yaptık. Mart, Nisan, Mayıs ve Haziran ayı için verdiğimiz kalifikasyonları tamamlayan ekip arkadaşlarımız Büyük Abant Oteli‘ndeki bu kampa katılmaya hak kazandılar ve konaklama ücretleri liderler tarafından karşılandı.

Herkesin uzmanlığı çerçevesinde konuları seçtik ve sunumlarımızı gerçekleştirdik. Eğitimlerimizde şu konulara yer verdik:

– LR ve Network Marketing
– LR ürünleri ve ayrıntılı ürün eğitimi
– İş sunumu nasıl olmalı?
– Prim Sistemi
– İnternette reklam ve tanıtım
– Liderlik ve motivasyon

Aldığımız yorumlar herkesin memnun kaldığı yönünde. Bizler de ilk kez yaptığımız böyle bir organizasyonu hiç bir problem olmadan bitirebildiğimiz ve katılan arkadaşlar beğendiği için çok mutlu olduk 🙂 Bir sonraki kampımızda çok daha kalabalık olmak en büyük arzumuz 😉

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın