Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Racine Collagen Serum

Size LR ürünleri arasında fazla dikkat çekmeyen ama aslında “süper kahraman” sayılabilecek bir üründen bahsetmek istiyorum: Racine Collagen Serum ! Neden süper olduğunu anlamak için ürünlere adını veren maddelerin ne olduğuna bakmak lazım:

Kolajen: Cilde destek ve esneklik sağlayan önemli bir yapısal proteindir. Cilt kırışıklıklarının en önemli sebeplerinden biri kollajen eksikliğidir. Kollajen doğal olarak vücutta meydana gelmesine rağmen, üretimi artan yaşla birlikte azalır, cildin sıkılığını ve esnekliğini olumsuz etkiler.

Halihazırda bir gündüz ve gece kremi kullanıyorsanız, yaşlanma etkilerini geciktirmek için Racine serumler harika destekleyicilerdir. Gündüz kreminden önce kullanabileceğiniz Racine Collagen Serum içeriğindeki saf kollajenle cildinize daha fazla elastikiyet ve esneklik kazandırır.
“Anti-aging ürünü istiyorum ama verdiğim paranın da karşılığını almak istiyorum” diyorsanız, Racine serumları gözünüz kapalı alabilirsiniz.

Bu yazıdaki ürünler:

“LR Racine Collagen Serum” üzerine 7 yorum

  1. Merhaba ben bu ürünü yeni aldım ama nasıl kullancağım hakkında çok fikrim yok sabah mı yoksa akşam mı sürrem daha faydalı olur cilt tipim kuru çene bölgemde sivilceler var onlarda maskeden kaynaklı şimdiden teşekkür ederim

  2. Merhaba benim cildim kuru ama alın ve burun kısmı yağlanıyor hemde siyah nokta var bu bölgede , cildimde güneş lekelerim var , Racine set benim için uygun mu yada hangi ürünleri almam gerekiyor

  3. Merhaba benim LR den zeitgard cihazini aldım gözeneklerin için ama ben aşırı sivilcelendimmm üstelik hepsi büyük büyük bide alovera consantre kullanıyorum ana hiç bi düzelme yok

    • Muhtemelen cilt tipiniz karma veya yağlı. Yıkama jeli cildinizin daha fazla yağlanmasına sebep oluyor. Üzerine konsantre sürerek daha fazla yağlanmasına sebep oluyorsunuz. Kısacası size yanlış ürün tavsiye edilmiş. Cİhazı Microsilver Yıkama Jeli ile kullanın, gözenekler için de Zeitgard ile uygulama yaptıktan sonra Nanogold Tonik kullanın.

  4. merhaba ben aleo vera yüz yıkama jeli + aleo vera jel nemlendirici ve racine collagen serum ürünlerinizi aldım cildim yağlı, yüzümde tek tük sivilceler var ürünleri nasıl sıralı şekilde kullanmalıyım yardımcı olursanız sevinirim

    • Merhaba, önce kalojen serumu, cildiniz emdikten sonra jel nemlendiriciyi sürebilirsiniz. Ama cildiniz yağlı ve sivilceye yatkın olduğu için bence yanlış ürün almışsınız. Aloe veralı ürünler cildinizi daha çok yağlandıracaktır.

Yorumlar kapalı.