Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Microsilver Plus Ürünleri

Microsilver BG™, sünger benzeri bir üst yüzeye (elektron mikroskobunda görülebilen) sahip yüksek poröz yapıda gümüş (gümüş tozu, yaklaşık 10 μm büyüklüğünde partiküller) maddedir. Etkisi cilt üzerinde kozmetik uygulamaya yönelik geliştirilmiş, MICROSILVER PLUS serisi ürünlerde görülebilen, büyük, anti-mikrobiyolojik aktif yüzeye sahiptir.

Microsilver BG™ özellikle cilt lezyonlarında ve cilt tahrişlerinde en iyi gelişme (yoğun çoğalma) ortamını yakalayan, ciltte sıkça görülen bakterileri ve mikropları ortadan kaldırır. Microsilver BG™’nin etkisi büyük çoğunlukla mikroorganizmaların hücre membranları arasında, enzimlerle yönlendirilen madde alışverişine hasar verilmesine ve bu alışverişin olumsuz etkilenmesine dayanır. Cilde özgü yenilenme sürecinde tahriş olmuş veya zorlanmış cilt aktif şekilde korunur.

MICROSILVER’ın kozmetik alanındaki faydaları:
• Düşük konsantrasyonlarda bile bakterilere karşı etkilidir.
• Tamamen fiziksel olarak üretilir (kimyasal süreçler kullanılmaz).
• Cilt üzerinde uzun süreli etkiye sahiptir. Yalnızca ciltte var olan bakterileri ortadan kaldırmakla kalmaz, bakterilerin yeniden oluşumunu da engeller.

MICROSILVER’ın üretimi patentli uygulamalarla gerçekleştirilmiştir.

ETKISI
Microsilver, Dexpanthenol ve çinko bileşiklerinden oluşan özel etken madde kombinasyonu MICROSILVER PLUS Serisindeki her ürünün ana maddelerini oluşturur: Microsilver BG™ düzenleyici ve antibakteriyel özelliklere sahip olmasıyla bilinir, Dexpanthenol cilde bakım yapar. Belli çinko bileşenleriyle kombineli şekilde bakım
gerektiren, tahriş olmuş cildi hedef alan farklı gereklilikler desteklenir. Her ürünün içinde bulunan, içeriğinde her bir bakım gerekliliğine yönelik ilave etken maddeler barındıran „Plus“ ile ürünlerin etkileri bir kez daha optimum düzeye getirilmiştir.

MICROSILVER PLUS etken madde kombinasyonu üç aşamalı etki yaratır:
• Antibakteriyel:
Microsilver BG™ istenmeyen bakterileri azaltır ve bakterilerin yeniden oluşmasını engeller.
• Güçlendirici:
Dexpanthenol (Provitamin B5) cildi rahatlatır ve cilde elastikiyet ve yumuşaklık kazandırır.
• Yenileyici:
Çinko bileşenleri cildin doğal yenilenmesine destek olur ve yaraların iyileşmesini teşvik eder.

Bu bakım serisi aşağıdaki ürünleri içerir:
Yüz Yıkama Kremi · Yüz Kremi · Diş Macunu · Şampuan · Ayak Kremi · El Kremi · El Jeli · Universal Krem · Vücut Emülsiyonu · Duş Jeli · Deo Roll On

Bu yazıdaki ürünler: