LR 2018 Ocak İndirim Kataloğu için tıklayın


LR iş ortakları ve sosyal medya kullanımı

İş ortağımız olmuş, “Bizim bilgi paylaşımı yaptığımız Facebook gruplarımız var, ordan faydalanabilirsiniz” diyorum, “Ben Face kullanmıyorum” diyor. Bir de bunu söylerken böyle hindi gibi kabarıyor, övünülecek şeymiş gibi 🙂

Whatsapp grubunda “Egzamaya ne veriyorduk” diye bilmem kaçıncı kez soruyor, “Facebook grubumuzda yazdım, aratıp bulabilirsiniz” diyorum, “Ben Face’e fazla bakmıyorum, burdan atsanız olmaz m?” diyor.

Bu “Çağrı merkezinde çalışmak istiyorum ama telefon kullanmıyorum” veya “Cerrahım ama neşter sevmiyorum, ekmek bıçağı var mı?” demek gibi birşey 🙂

Sosyal medya bizim işimizin olmazsa olmazı, bu işi yapabilmek için kullandığımız bir araç. Hergün önüne çıkan kedili videoları beğenmeyebilir veya şezlongda çekilmiş ayak fotoğrafı görmek istemeyebilirsin ama başarılı olmak istiyorsan iş araçlarımızı kullanmak zorundasın. LR’a başladıktan sonra farkettim ki Facebook’ta çok fazla boş zaman geçiriyormuşum. Şİmdi bakıyorum bazen bütün gün bir kere bile haber akışına bakmamışım, sadece LR gruplarını gezmişim. Çünkü bu zamana kadar bir çok şeyi bu paylaşımlar sayesinde öğrendim.

Bir de şunun fiyatı neydi meselesi var 🙂 Hadi yenisindir anlarım. Ama 2-3 aylık iş ortağı şunun fiyatı neydi diye sorunce bende şalter atıyor. Arkadaş ben nerden bileyim 600 tane ürünün alış satış fiyatını? Senin bakmadığın o online kataloğu açıp bakıyorum neymiş fiyatı diye. Hem sen beni beklerken zaman kaybediyorsun, hem de ben sen üzülme diye zaman kaybediyorum.

Zaman herkes için değerli ve verimli çalışmak herkes için bir gereklilik. Sırf iş yeri verimliliğini artırmak için şirketler projeler geliştiyor, bu konuya büyük paralar harcıyorlar. Biz ise kendimizi yavaşlatma kalmayıp, ekip arkadaşlarımızın da zamanından ve emeğinden çalıyoruz.

Yine uzattım; yapmayalım lütfen böyle 🙂

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Yorum yapın