LR 2018 NİSAN İndirim Kataloğu için tıklayın


LR’da her ay ürün almak zorunlu mu?

LR üyelik koşulları hakkında en çok merak edilen ve üyelik düşünenlerin en çekindiği konulardan biri bu. Başka networklerde bu mağduriyet yaşandığından herkes bu konuya şüpheyle yaklaşıyor ancak kurallar son derece kesin ve net: LR’da aylık kota veya her ay ürün alma zorunluluğu yoktur!

Bir önceki yazımda LR üyelerinin satış yapmak zorunda olmadığını ve kendi ihtiyaçlarını karşılamak için de üye olabileceklerini yazmıştım. Aslında bu da aynı şey. Ne alım yapmak, ne de satış yapmak zorunda değilsiniz.

Üye olduktan sonra eğer ürünlerden memnun kalırsanız şirketin resmi web sitesinden kendi istediğiniz sıklıkta alışveriş yapmaya devam edebilirsiniz. İsterseniz her ay, isterseniz altı ayda bir, tamamen size kalmış. Bu kural LR’ın olduğu 30 ülke de bu şekilde uygulanmaktadır.

LR’ın sizden sipariş girmenizi istediğiniz tek koşul, eğer iş olarak yapıyor ve kurduğunuz ekip sayesinde prim hakettiyseniz, bu primi alabilmek için aylık 100 pw kişisel siparişinizin olmasıdır. Yoksa sadece indirimli sipariş verebilmek için üye oluyorsanız, her ay sipariş vermeniz zorunlu değildir.

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Yorum yapın