Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR’da her ay ürün almak zorunlu mu?

LR üyelik koşulları hakkında en çok merak edilen ve üyelik düşünenlerin en çekindiği konulardan biri bu. Başka networklerde bu mağduriyet yaşandığından herkes bu konuya şüpheyle yaklaşıyor ancak kurallar son derece kesin ve net: LR’da aylık kota veya her ay ürün alma zorunluluğu yoktur!

Bir önceki yazımda LR üyelerinin satış yapmak zorunda olmadığını ve kendi ihtiyaçlarını karşılamak için de üye olabileceklerini yazmıştım. Aslında bu da aynı şey. Ne alım yapmak, ne de satış yapmak zorunda değilsiniz.

Üye olduktan sonra eğer ürünlerden memnun kalırsanız şirketin resmi web sitesinden kendi istediğiniz sıklıkta alışveriş yapmaya devam edebilirsiniz. İsterseniz her ay, isterseniz altı ayda bir, tamamen size kalmış. Bu kural LR’ın olduğu 30 ülke de bu şekilde uygulanmaktadır.

LR’ın sizden sipariş girmenizi istediğiniz tek koşul, eğer iş olarak yapıyor ve kurduğunuz ekip sayesinde prim hakettiyseniz, bu primi alabilmek için aylık 100 pw kişisel siparişinizin olmasıdır. Yoksa sadece indirimli sipariş verebilmek için üye oluyorsanız, her ay sipariş vermeniz zorunlu değildir.