Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR üyeleri satış yapmak zorunda mı?

Satış yapmak zorunda mıyım?” sorusu belki de LR üyeliği ile ilgili olarak en çok aldığımız soru. Hemen yazımın başında hemen cevap vereyim, hayır kesinlikle böyle bir zorunluluk yok!

LR’da ürünlerin katalog fiyatı geliş fiyatından %40 daha pahalıdır. Eğer katalog fiyatından alışveriş yapmak istemezseniz, sadece kendi ihtiyaçlarınızı geliş fiyatından indirimli almak için LR’a üye olabilirsiniz.

Bu algı ne yazık ki diğer network şirketlerinin getirdiği aylık kota zorunluğundan kaynaklanıyor. Örneğin, X şirketi her ay 200 TL ürün satın alma zorunluğu koyuyor. Aslında bu bile satış zorunluluğu değil. Hiç bir network şirketi sizi satış yapmaya zorlayamaz. Bu kota şartı sadece geliş fiyatından ürün almanız içindir. LR’da bu da geçerli değil, yani aylık olarak ürün alma zorunluluğu ve kotanız yoktur.

LR’a üye olurken isterseniz hazır üyelik paketlerinden birini seçerek avantajlı üyelik indirimlerden faydalabilir veya hiç sipariş vermeden de üye olabilirsiniz. Sipariş verme zorunluluğunuz hiç bir zaman yoktur. Üyelik kayıt ücreti yoktur. Bir sene boyunca hiç sipariş vermezseniz üyeliğiniz pasif duruma düşer. Bunu da isterseniz daha sonra şirketi arayarak tekrar aktif hale getirebilirsiniz.

Tüm üyelik seçenekleri hakkında bilgi almak için bu yazıya göz atabilirsiniz: LR Üyelik Paketleri – LR Aloe Vera Üyelik Şartları

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın