LR 2018 MAYIS İndirim Kataloğu için tıklayın


LR üyeleri satış yapmak zorunda mı?

Satış yapmak zorunda mıyım?” sorusu belki de LR üyeliği ile ilgili olarak en çok aldığımız soru. Hemen yazımın başında hemen cevap vereyim, hayır kesinlikle böyle bir zorunluluk yok!

LR’da ürünlerin katalog fiyatı geliş fiyatından %40 daha pahalıdır. Eğer katalog fiyatından alışveriş yapmak istemezseniz, sadece kendi ihtiyaçlarınızı geliş fiyatından indirimli almak için LR’a üye olabilirsiniz.

Bu algı ne yazık ki diğer network şirketlerinin getirdiği aylık kota zorunluğundan kaynaklanıyor. Örneğin, X şirketi her ay 200 TL ürün satın alma zorunluğu koyuyor. Aslında bu bile satış zorunluluğu değil. Hiç bir network şirketi sizi satış yapmaya zorlayamaz. Bu kota şartı sadece geliş fiyatından ürün almanız içindir. LR’da bu da geçerli değil, yani aylık olarak ürün alma zorunluluğu ve kotanız yoktur.

LR sadece üye olurken sizden kendi seçtiğiniz ürünlerle GELİŞ FİYATLARIYLA 99 TL’lik bir sipariş vermenizi ister. Bir daha sipariş verme zorunluluğunuz yoktur. Üyelik kayıt ücreti yoktur. Bir sene boyunca hiç sipariş vermezseniz üyeliğiniz pasif duruma düşer. Bunu da isterseniz daha sonra şirketi arayarak tekrar aktif hale getirebilirsiniz.

Diğer üyelik seçenekleri hakkında bilgi almak için bu yazıya göz atabilirsiniz: LR Üyelik Paketleri – LR Aloe Vera Üyelik Şartları

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Yorum yapın