LR Zeitgard 2 İndirimi
LR Zeitgard 2 İndirimi

LR üyeleri satış yapmak zorunda mı?

Satış yapmak zorunda mıyım?” sorusu belki de LR üyeliği ile ilgili olarak en çok aldığımız soru. Hemen yazımın başında hemen cevap vereyim, hayır kesinlikle böyle bir zorunluluk yok!

LR’da ürünlerin katalog fiyatı geliş fiyatından %40 daha pahalıdır. Eğer katalog fiyatından alışveriş yapmak istemezseniz, sadece kendi ihtiyaçlarınızı geliş fiyatından indirimli almak için LR’a üye olabilirsiniz.

Bu algı ne yazık ki diğer network şirketlerinin getirdiği aylık kota zorunluğundan kaynaklanıyor. Örneğin, X şirketi her ay 200 TL ürün satın alma zorunluğu koyuyor. Aslında bu bile satış zorunluluğu değil. Hiç bir network şirketi sizi satış yapmaya zorlayamaz. Bu kota şartı sadece geliş fiyatından ürün almanız içindir. LR’da bu da geçerli değil, yani aylık olarak ürün alma zorunluluğu ve kotanız yoktur.

LR sadece üye olurken sizden kendi seçtiğiniz ürünlerle GELİŞ FİYATLARIYLA 99 TL’lik bir sipariş vermenizi ister. Bir daha sipariş verme zorunluluğunuz yoktur. Üyelik kayıt ücreti yoktur. Bir sene boyunca hiç sipariş vermezseniz üyeliğiniz pasif duruma düşer. Bunu da isterseniz daha sonra şirketi arayarak tekrar aktif hale getirebilirsiniz.

Diğer üyelik seçenekleri hakkında bilgi almak için bu yazıya göz atabilirsiniz: LR Üyelik Paketleri – LR Aloe Vera Üyelik Şartları

Bunlar da ilginizi çekebilir:

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünlerini katalog fiyatından %29 indirimli almak için BURAYA TIKLAYARAK ONLİNE SİPARİŞ VERİN

Ya da LR üyesi olarak hem indirimden faydalanın, hem de dilerseniz satış yapmaya ve ekip kurmaya başlayın. Bilgi için aşağıdaki formu doldururak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Whatsapp Duyuru Grubu
lr aloe vera android uygulamasini indir
lr aloe vera android uygulamasini indir

Yorum yapın