Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Colours Fondöten seçiminde neye dikkat etmeliyim?

LR’ın Colours serisinde iki tane farklı fondöteni bulunuyor; LR Colours Krem Fondöten ve LR Colours Yağ İçermeyen Fondöten. Seçim yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini merak ediyorsanız bu yazı size göre…

Öncelikle şunu söyleyelim, her iki fondöten de cildinizi nemlendirme özelliğine sahip. Her ikisi de kremsi dokuya sahipler, uzun süre mat ve doğal bir görünüm sağlıyorlar. Dolayısıyla seçim yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli şey cilt tipinize uygun olan ürün almak olmalı. Krem Fondöten kuru ve normal arası cilt tiplerine uygunken, Yağ İçermeyen Fondöten’i daha çok normal ve yağlı cilt tipleri arasındaki kişiler tercih etmeli. Yine cildi sivilceye yatkın olan kişilerin de tercihi Yağ İçermeyen Fondöten olmalı.

Kapatıcılık olarak da her iki fondöten de yüksek kapatıcılık özelliğine sahip ancak LR Colours Krem Fondöten’in kapatıcılığı LR Colours Yağ içermeyen Fondöten’e göre biraz daha yüksektir. Fondöten sürmeden önce cildinize makyaj astarı uygulamak daha gözenekleri ve cildinizdeki pürüzleri daha iyi gizlemenize yardımcı olacaktır.

Her iki ürünün de paraben ve talk pudrası içermediğini hatırlatalım.

İki fondötenin de toplamda 6 rengi bulunuyor ancak şu an için Türkiye’de sadece daha açık renkler olan Light Sand, Light Caramel ve Medium Sand renkleri satılıyor. 2020 yılında serideki diğer renklerin ve ayrıca Deluxe serisindeki fondötenlerimizin satışa çıkmasını bekleniyor.

Bu yazıdaki ürünler:

 • LR COLOURS Yag Icermeyen Fondoten
  ÇOK SATAN

  LR Colours Yağ İçermeyen Fondöten 30ml

  %30 EK İNDİRİM 71,40 TL 49,90 TL
  Seçenekler
 • LR Colours Krem Fondoten

  LR Colours Krem Fondöten 30ml

  71,40 TL
  Seçenekler
 • LR Deluxe Makyaj Astarı

  LR Deluxe Makyaj Astarı 30ml

  87,80 TL
  Sepete Ekle

Yorum yapın

Katalog fiyatını %29 indirdik! Avantajlı online sipariş için tıkla