Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Colours Fondöten seçiminde neye dikkat etmeliyim?

LR’ın Colours serisinde iki tane farklı fondöteni bulunuyor; LR Colours Krem Fondöten ve LR Colours Yağ İçermeyen Fondöten. Seçim yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini merak ediyorsanız bu yazı size göre…

Öncelikle şunu söyleyelim, her iki fondöten de cildinizi nemlendirme özelliğine sahip. Her ikisi de kremsi dokuya sahipler, uzun süre mat ve doğal bir görünüm sağlıyorlar. Dolayısıyla seçim yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli şey cilt tipinize uygun olan ürün almak olmalı. Krem Fondöten kuru ve normal arası cilt tiplerine uygunken, Yağ İçermeyen Fondöten’i daha çok normal ve yağlı cilt tipleri arasındaki kişiler tercih etmeli. Yine cildi sivilceye yatkın olan kişilerin de tercihi Yağ İçermeyen Fondöten olmalı.

Kapatıcılık olarak da her iki fondöten de yüksek kapatıcılık özelliğine sahip ancak LR Colours Krem Fondöten’in kapatıcılığı LR Colours Yağ içermeyen Fondöten’e göre biraz daha yüksektir. Fondöten sürmeden önce cildinize makyaj astarı uygulamak daha gözenekleri ve cildinizdeki pürüzleri daha iyi gizlemenize yardımcı olacaktır.

Her iki ürünün de paraben ve talk pudrası içermediğini hatırlatalım.

İki fondötenin de toplamda 6 rengi bulunuyor ancak şu an için Türkiye’de sadece daha açık renkler olan Light Sand, Light Caramel ve Medium Sand renkleri satılıyor. 2020 yılında serideki diğer renklerin ve ayrıca Deluxe serisindeki fondötenlerimizin satışa çıkmasını bekleniyor.

Bu yazıdaki ürünler:

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın

Katalog fiyatını %29 indirdik! Avantajlı fiyatlarla sipariş için tıkla