LR 2018 MAYIS İndirim Kataloğu için tıklayın


LR android uygulamasına Yeni 2017 Kataloğu eklendi!

Mart ayında tüm müşteriler ve LR üyelerinin kullanımına sunduğumuz Aloe Vera Üyelik isimli LR Android Uygulaması‘nı yeni katalogla güncelledik.

LR’ın tüm ürünlerinin yer aldığı LR Collection isimli ana kataloğu altı ayda bir değişiyor. Temmuz ayının gelmesiyle beraber 2017’nin sonuna kadar geçerli olacak yeni katalog yayınlandı. Güncel katalogda yeni ambalajlarıyla LR Aloe VIA ürünleri ve gıda takviyeleri eksiksiz bir şekilde yer alıyor. Ürün rehberi de şirket tarafından güncellendikten sonra bir sonraki sürüme hızla eklenecek.

Aloe Vera Üyelik Android Uygulamasını İndirmek İçin Tıklayın

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Uyelik Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Yorum yapın