Web Analytics Made Easy - StatCounter

Aloe Vera Üyelik Android Uygulamasını İndirin

LR Kataloğu ve Ürün Rehberi cebinizde! Uzun zamandır yayınlamayı düşündüğüm Android uygulamamı sonunda tamamladım. Ne işe yarıyor derseniz, “Katalog yanımda yok, şu ürünün fiyatı ne kadar? Şu ürünün içinde ne var? Nasıl kullanılıyor?” gibi sorulara kalıcı bir çözüm getirmek.

Aloe Vera Android Uygulamasını buradan indirebilirsiniz: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.salinus.aloeverauyelik

Play Store‘da Aloe Vera Üyelik diye aratırsanız da çıkıyor. Bir kere telefonunuza kurun, katalog ve rehbere isteğiniz zaman erişin!

Bu uygulamanın içinde şunlar var:

    1. Ürün gruplarına göre ayrılmış 2017 LR KATALOĞU. İnternet bağlantısına ihtiyaç yok!
    2. Ürün gruplarına göre ayrılmış ÜRÜN REHBERİ. İnternet bağlantısına ihtiyaç yok!
    3. Üyelik Bilgi ve İletişim Formu
    4. Tanıtıcı bilgiler

iPhone’lar için henüz beklemedeyim, yazın fırsat bulursam onu da hazırlayacağım.

Merak edenler olacaktır; “Hastalıklara karşı hangi ürünler verilir?” tarzı bir bölüm yapmadım. Şirketimiz web sitelerinde böyle bölümler olmasını istemiyor. Ben de iş ortaklarının böyle bir kaynak hazırlamasını doğru bulmuyorum, ileride Sağlık Bakanlığı ile sorunlar yaşanabilir.

Beğenirseniz Google Play‘da yorum yazar ve puanlarsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkür ederim 😉

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın