LR 2018 Kataloğu için tıklayın


Aloe Vera Üyelik Android Uygulamasını İndirin

LR Kataloğu ve Ürün Rehberi cebinizde! Uzun zamandır yayınlamayı düşündüğüm Android uygulamamı sonunda tamamladım. Ne işe yarıyor derseniz, “Katalog yanımda yok, şu ürünün fiyatı ne kadar? Şu ürünün içinde ne var? Nasıl kullanılıyor?” gibi sorulara kalıcı bir çözüm getirmek.

Aloe Vera Android Uygulamasını buradan indirebilirsiniz: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.salinus.aloeverauyelik

Play Store‘da Aloe Vera Üyelik diye aratırsanız da çıkıyor. Bir kere telefonunuza kurun, katalog ve rehbere isteğiniz zaman erişin!

Bu uygulamanın içinde şunlar var:

    1. Ürün gruplarına göre ayrılmış 2017 LR KATALOĞU. İnternet bağlantısına ihtiyaç yok!
    2. Ürün gruplarına göre ayrılmış ÜRÜN REHBERİ. İnternet bağlantısına ihtiyaç yok!
    3. Üyelik Bilgi ve İletişim Formu
    4. Tanıtıcı bilgiler

iPhone’lar için henüz beklemedeyim, yazın fırsat bulursam onu da hazırlayacağım.

Merak edenler olacaktır; “Hastalıklara karşı hangi ürünler verilir?” tarzı bir bölüm yapmadım. Şirketimiz web sitelerinde böyle bölümler olmasını istemiyor. Ben de iş ortaklarının böyle bir kaynak hazırlamasını doğru bulmuyorum, ileride Sağlık Bakanlığı ile sorunlar yaşanabilir.

Beğenirseniz Google Play‘da yorum yazar ve puanlarsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkür ederim 😉

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Uyelik Android Uygulamasi Indir

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Yorum yapın