LR Zeitgard 2 İndirimi
LR Zeitgard 2 İndirimi

Kadın ve erkek cildi arasındaki farklar

Kadın ve erkek cildi arasındaki fark düşündüğünüzden daha büyüktür. Kadın cildi erkeğinkinden daha incedir ve kırışıklığa daha müsaittir. Ayrıca kadın ve erkekte cilt üzerinde farklı hormonlar rol oynar.Erkeklerde testoreron hormonu deriyi daha sıkı ve genç tutarken, kadınlar bundan yoksundur.

Kadınlarda 35 yaş civarında kandaki östrojen seviyesi düşer ve ilk ufak kırışıklıkların oluşmasına sebep olur. Östrojen üretimi azaldıkça, kadın cildi daha da incelir, esnekliğini belirgin ölçüde kaybeder ve nemi daha az depolar. Cilt daha fazla kurur ve menopozdan sonra cilde esneklik sağlayan kalojen fiberleri %30 oranında azalır. Kolajen lifleri kadınlarda paralel bağlıyken, erkeklerde çapraz bağlıdır (Kadınlarda %90 oranında daha çok selülit görülmesinin sebebi budur, paraler kolajen lifleri kadınlarda yağ hücrelerinin toplanıp birikmesine daha uygundur).

Erkek cildinin gözenekleri daha geniştir, kadın cildinden daha kalındır ve daha fazla nem tutabilir. Yağ bezleri kadın cildine göre çok daha fazla çalışır, böylece erkek cildi her zaman yeteri kadar nem depolar, daha düz ve sıkı görünür.

Yağ bezlerinin fazla çalışması, erkeklerde sorunlu ciltlerin (örn. akne problemi) daha fazla görülmesinin de sebebidir.

Kadın cildi daha erken yaşlanmaya başlarken, erkek cildi daha hızlı yaşlanır. Bu yüzden erkekler de en geç 40’lı yaşlarda anti-aging ürünleri kullanmaya başlamalıdır.

LR, erkeklerde yaşlanma etkilerinin önüne geçmek için ZEITGARD PLATINUM serisini geliştirmiştir.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünlerini katalog fiyatından %29 indirimli almak için BURAYA TIKLAYARAK ONLİNE SİPARİŞ VERİN

Ya da LR üyesi olarak hem indirimden faydalanın, hem de dilerseniz satış yapmaya ve ekip kurmaya başlayın. Bilgi için aşağıdaki formu doldururak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Whatsapp Duyuru Grubu
lr aloe vera android uygulamasini indir
lr aloe vera android uygulamasini indir

Yorum yapın

Katalog fiyatını indirdik! Online siparişte avantajlı fiyatlar için tıkla