Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Renault Clio Teslim Günü – 14 Kasım 2016

lr renault clio teslim gunu 16 kasim 2016

Bugün yine LR’da araç teslim günü 🙂 LR logolu 65 tane Renault Clio sahiplerini bulacak. Böylece sahadaki aktif LR aracı sayısı 450’yi geçmiş olacak. 450 üyesinin ayağını yerden kesen başka bir network firması var mı bilmiyorum ama aşağıdaki formu doldurarak bize katılırsanız biz LR’la ayağınızı nasıl yerden keseceğinizi öğretmeye hazırız 😉

LR aracı bizim mi oluyor?

lr clio teslim gunu

Sosyal medyada LR üyesi olmayan kişiler tarafından, dün 120 kişiye yapılan Renault Clio araç teslimimizle ilgili yazılan yorumlarda “Bunlar şirket aracı, verilen kişilerin olmuyor, yeni üyeleri kandırmak için yapıyorlar” tarzı karalayıcı yorumlar yapılmış. Ne LR’ın pazarlama planını, ne çalışma sistemini bilen kişilerin bu yorumları yapması son derece normal. Doğrusunu anlatacağız ki öğrenecekler:

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Ekibimden üç kişi LR Renault Clio kazandı

LR Renault Clio Pim

Zor geçen Nisan ayını dün bitirdik hayırlısıyla. Bugün Mayıs’ın ilk günü ve benim için anlamlı bir gün…

Bu işe başladığımda kendime şunu demiştim, kendime doğrudan bağlı iş ortaklarımdan iki kişiye şirket aracı aldırabilirsem kendimi başarılı sayacağım. Neden iki derseniz; bir tane olursa belki şansa olur, iki tane olursa şans olmadığını kendime göstermiş olurum. LR arabasını kazanabilmek önemli; çünkü bunu aldığınızda lider ünvanına sahip oluyorsunuz, sağlam bir ekibiniz, güzel bir kazancınız oluyor.

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

LR şirket aracı Renault Clio’mu kazandım

LR Renault Clio

Güncelleme: Mart 2016’da Mercedes siparişim verildi 🙂

Tam bir sene önce başladığım LR yolculuğunda nihayet sıfır km aracımı aldım. LR 2016 yılından itibaren Junior Takım Lideri ve üzerine ünvandaki iş ortaklarına Opel Corsa‘ya alternatif olarak 1.5 dizel Renault Clio da sunmaya başladı, ben de tercihimi daha çok beğendiğim ve daha donanımlı olduğunu düşündüğüm Clio’dan yana kullandım. Aslında Ekim ayında hakettiğim açıklanmıştı ama anca şimdi sıra geldi.

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYIN