Web Analytics Made Easy - StatCounter

En çok satılan LR Aloe Vera Ürünleri ve özellikleri

İyileştirici gücü yüksek olan aloe vera bitkisi LR‘ın uzmanlık alanı. Bu bitkinin yapraklarındaki şifalı jeli en iyi şekilde işleyerek kozmetik ve sağlık ürünlerinde başarıyla kullanıyor. Üstelik pek çoğunda da patentli formüllerini kullanıyor. Kendini kanıtlamış olan ve müşterilerimiz çok sevilen bu ürünler meraklıları için farklı kullanım alanlarıyla pek çok seçenek sunuyor. Ancak bazı aloe vera ürünlerimiz var ki bunlar bazı özellikleriyle diğerlerine göre bir adım öne geçmişler ve en çok satılan aloe vera ürünleri olmuşlar. Şimdi gelin bunlara bir göz atalım:

LR Aloe Vera Box Set

Aloe Vera Box Set ve diğer bilinen adıyla 3’lü Acil Durum Setimiz… Neden bu isimle anılıyor? Çünkü LR’ın en yüksek oranda aloe vera jeli içeren 3 ürününü içeriyor ve aloe veranın cildinizi iyileştirici gücünü en fazla hissedeceğiniz ürünleri birlikte almış oluyorsunuz. Bu özel bakım ürününü cildinizde oluşan rahatsızlıklar, ufak yaralanmalar ve yoğun nemlendirme amaçlı kullanabilirsiniz.

LR Acil Yardım Spreyi

Aloe Vera Box Set içerisinde 150ml şişede sunulan Acil Yardım Spreyi, tek olarak 400ml şişede satılıyor. Bu ismi alması boşuna değil, aloe vera ile birlikte 12 farklı bitki özü içeriyor ve ciltte oluşan acil durumlarda anında müdahele edebiliyorsunuz. Cildi yatıştırıcı ve koruyucu olarak kullanabileceğiniz Acil Durum Spreyi’ini özellikle çocuklu ailelere şiddetle tavsiye ediyoruz.

LR Aloe Vera Konsantre Jel

Yine Aloe Vera Box içinde sunulan Aloe Vera Konsantre Jel’i tek olarak da satın alabilirsiniz. Bu adı saf aloe vera jeli içerdiği için almış. Eğer krem kıvamında bir aloe vera ürünü kullanmak istemiyor ve sadece tek başına aloe veranın iyileştirici ve nemlendirici gücünden faydalanmak istiyorsanız Konsantre Jel tam size göre.

LR Aloe Vera Diş Macunu

Bilim dünyası diş macunu içerisindeki florürün faydasını hala tartışıyor. Florürün faydalı mı zararlı mı olduğu konusunda bir fikir birliği yok ancak florür içermeyen diş macunları tüketicilerden çok rağbet görüyor. LR’ın aloe vera diş macunu yüksek oranda aloe vera içeren florürsüz formülüyle çok seviliyor. Ayrıca sıradan market diş macunlarıyla karşılaştırıldığında çok iyi bir fiyat avantajı sunarak öne geçiyor.

LR Aloe Vera Deo Roll-on

Deo Roll-on kullanıcılarının en çok aradığı şey doğallık. LR’ın aloe vera deo roll-onu hem yüksek aloe vera jeli oranıyla bu doğallığı sunuyor, hem de alkolsüz formülüyle tıraş sonrası hemen kullanılabiliyor. Cildi yakmıyor ve zarar vermiyor. Terlemeye karşı uzun süre etkili koruma sağlamasıyla kullanıcıların güvenini kazanmış durumda ve en çok satılan ürünlerden olma özelliğine devam ediyor.

LR Aloe Vera Nemlendirici Jel Yüz Kremi

Yüzünüz için kullanabileceğiniz pek çok aloe veralı bakım ürünümüz var ama bu jelin yeri başka. Yağ içermeyen formülüyle özellikle karma veya sivilceye yatkın ciltler için de yoğun nemlendirme sağlıyor.

İhtiyacınıza yönelik ürün alın

En çok satılan aloe vera ürünleri elbette bunlara sınırlı değil. LR’ın özel bakım, yüz bakımı, ağız ve diş bakımı, bebek bakımı, çocuk bakımı, erkek bakımı, güneş bakımı, saç ve vücüt bakımı ve gıda takviyesi katerogilerinde daha çok aloe vera içerikli ürünü var. Tek yapmanız gereken ihtiyacınız olan ve sizin cilt tipinize uygun, doğru ürünü almak. Bunun için tüm ürün sayfalarımızda ürünlerle ilgili en detaylı ve faydalı bilgiyi size sunmaya çalışıyoruz. Yine de ürün seçimi konusunda zorlanıyorsanız destek için dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.