LR 2018 Ocak İndirim Kataloğu için tıklayın


Aloe Vera Box set ne işe yarıyor diyenler için…

Aloe Vera Box Set ne işe yarıyor diyenler için…

Paylaşımı yapan Tuba Hanım bizim de bağlı olduğumuz ekipten, fotoğraftaki de kendi oğlu… 6 günlük kullanım sonucu.

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Aloe Vera Box set ne işe yarıyor diyenler için…” üzerine 2 yorum

  1. Deniz Bey iyi günler;
    Box setin güneşe çıkarken kullanılmaması gerektiği ile ilgili uyarılar var. 3 ürün içinde geçerli mi bu uyarı? Peki oğlum parkta düştüğünde bu seti eve gelmeden önce kullanmamalı mıyım öyleyse?…

    • Sadece acil durup spreyini sıkıp günese cikmamak lazım. Dogrudan günese maruz kaldığınızda leke kalabiliyor. Diğer ürünlerde sorun yok.

Yorum yapın