Web Analytics Made Easy - StatCounter

Zeitgard 2’deki ısıtma / soğutma teknolojisinin faydaları nelerdir?

Zeitgard 2, termik teknoloji ve titreşimin kombinasyonundan faydalanır. Bunlar, cilde uygun prosedürlerden ve uyumlaştırma tepkilerinden yararlanan ve uzun zamandır bilinen dermatolojik prosedürler ve tekniklerden ikisidir.

Isı fazında cilt ısıtılarak gözeneklere sinyal gönderilir. Görünürdeki dış sıcaklık çok yüksektir ve gözenekler açılır. Bu süreçte, gözenekler üstünde bulunan Zeitgard Anti-Age ürünlerindeki etken madde cilt yüzeyinin derinliklerine iner.

İkinci aşamada, Zeitgard 2’nin soğuk fazına cildin ikinci koruyucu tepkisi olarak başvurulur. Soğutma işlemiyle cilt düşük sıcaklıklara kadar indirilir. Böylece gözeneklere kapanmaları için sinyal gönderilir. Cilt üzerinde bulunan Zeitgard Anti-Age ürünü kontrollü şekilde cilde hapsedilir.

Her 2 aşama, Zeitgard 2’nin titreşim fonksiyonuyla güçlendirilir. Titreşim doğrudan bağ dokularına etki eder, bu aşamada ciltte bulunan ince damarlar içindeki mikro sirkülasyon uyarılarak düzenlenir. Cilde uygun yenileyici maddeler içeren besin maddeleri tedariği optimum düzeye çıkarılır ve aynı zamanda zararlı maddeler cilt yüzeyine iletilir. Diğer yandan, Zeitgard Anti-Age Ürünleri titreşim yoluyla cilt yüzeyinden derinlere gönderilir. Böylece bu ürünler önemli ölçüde cildin derinliklerine hapsedilir.

Zeitgard Anti-Age Ürünlerimizin ZEITGARD 2 ile birlikte uygulanması halinde ciltte tam olarak neler olur?

Zeitgard Anti-Age ürünleri, içten dışarı etki prensibiyle işlev gösterdikleri epidermiste derinlemesine etki yaratırlar. Zeitgard 2’nin yarattığı ısı farkı, cilde özgü etken madde ve yenileme mekanizmasını devreye sokar. Hücre metabolizması ve buna ek olarak mikro sirkülasyon düzenlenir. Titreşim, masaj yaparak termik uygulamaların etkilerini destekler ve verimli sonuçlar alınmasını sağlar.

Bu yazıdaki ürünler: