Web Analytics Made Easy - StatCounter

Microsilver El Jeli ile uzun süreli hijyen

Hatırlarsanız bir ara Pürel satışlarında patlama yaşanmıştı. Kuş gribi salgını yüzünden miydi neydi, su kullanmadan hijyen sağlamak için piyasaya sürülen onlarca farklı marka, ne olduğu belli olmayan pürele saldırmıştık 🙂

Pürel iyidir, anında hijyen sağlar, peki ya sonra? Tekrar telefonu tuttun, çantayı tuttun, onu tuttun, bunu tuttun. Noldu? Aldın yine bünyeye bakteriyi, mikrobu, mahlukatı, zararlıyı 🙂

Microsilver El Jeli’nin ise farkı şu: İçerisinde mikro boyutta, saf gümüş tanecikleri var. Microsilver adı buradan geliyor zaten. Elinize sürdüğünüzde üstü pütürlü olan bu tanecikler cilde tutunuyor ve uzun süre orada kalıyor. Antibakteriyel olan gümüş, daha uzun süreli hijyen sağlıyor.

Bu yazıdaki ürünler:

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın

Katalog fiyatını %29 indirdik! Avantajlı fiyatlarla sipariş için tıkla