LR 2018 Ocak İndirim Kataloğu için tıklayın


Microsilver El Jeli ile uzun süreli hijyen

Hatırlarsanız bir ara Pürel satışlarında patlama yaşanmıştı. Kuş gribi salgını yüzünden miydi neydi, su kullanmadan hijyen sağlamak için piyasaya sürülen onlarca farklı marka, ne olduğu belli olmayan pürele saldırmıştık 🙂

Pürel iyidir, anında hijyen sağlar, peki ya sonra? Tekrar telefonu tuttun, çantayı tuttun, onu tuttun, bunu tuttun. Noldu? Aldın yine bünyeye bakteriyi, mikrobu, mahlukatı, zararlıyı 🙂

Microsilver El Jeli’nin ise farkı şu: İçerisinde mikro boyutta, saf gümüş tanecikleri var. Microsilver adı buradan geliyor zaten. Elinize sürdüğünüzde üstü pütürlü olan bu tanecikler cilde tutunuyor ve uzun süre orada kalıyor. Antibakteriyel olan gümüş, daha uzun süreli hijyen sağlıyor.

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Yorum yapın