Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR’da proaktif çalışmak nasıl olur?

Daha önce bu matematiği paylaşmıştım ama yeni gelenler için tekrarlayayım:

– Günde en az 2 kişiye LR anlatılır. 10 gün sonunda bakılır, 20 kişiden 1 kişi üye olmaya karar vermişse devam edilir. Ay sonunda 3 üyemiz olur. 10 gün sonunda kimse üye olmamışsa anlatım düzeltilir, bilgiler tazelenir, eksikler giderilir, tarz değiştirilir. İkinci 10 güne başlanır…

– 10 gün sonunda bakılır, 20 kişiden 1 kişi üye olmaya karar vermişse devam edilir. Ay sonunda 2 üyemiz olur. 10 gün sonunda kimse üye olmamışsa anlatım düzeltilir, bilgiler tazelenir, eksikler giderilir, tarz değiştirilir. Üçüncü 10 güne başlanır…

– 10 gün sonunda bakılır, 20 kişiden 1 kişi üye olmaya karar vermişse devam edilir. Ay sonunda nihayet 1 üyemiz olur! 10 gün sonunda kimse üye olmamışsa anlatım düzeltilir, bilgiler tazelenir, eksikler giderilir, tarz değiştirilir ve artık yeni aya daha bilgili, öz güvenli, tecrübeli, azimli olarak başlanır.

– Yeni ayda günde 3 kişiye iş anlatmaya başlarsanız ay sonunda 90 kişiye iş anlatmış olursunuz. Eskiye göre çok daha tecrübeli olduğunuz için 10 kişiden 1 kişi evet dese ay sonunda 9 yeni iş ortağı kazanmış olursunuz.

Bu böyle devam eder, etmelidir! Yoksa asla işi öğrenemezsiniz. Hiç birimiz networkçu olarak doğmuyoruz veya okulda bunun eğitimini almıyoruz. Düşe kalka ayakta durmayı öğreniriz, aynı bir bebek gibi….

Ne yapmış olduk:
1. Planlı çalıştık.
2. Eksiklerimizi düzelttik, yeni şeyler öğrendik, dersler çıkardık.
3. Gerçek bir iş gibi her gün çalıştık.
4. Lisede yüzüne bakmadığımız matematik ve olasılıktan faydalandık.
5. Sabrettik, vazgeçmedik 🙂

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın