LR Zeitgard 2 İndirimi
LR Zeitgard 2 İndirimi

LR’da proaktif çalışmak nasıl olur?

Daha önce bu matematiği paylaşmıştım ama yeni gelenler için tekrarlayayım:

– Günde en az 2 kişiye LR anlatılır. 10 gün sonunda bakılır, 20 kişiden 1 kişi üye olmaya karar vermişse devam edilir. Ay sonunda 3 üyemiz olur. 10 gün sonunda kimse üye olmamışsa anlatım düzeltilir, bilgiler tazelenir, eksikler giderilir, tarz değiştirilir. İkinci 10 güne başlanır…

– 10 gün sonunda bakılır, 20 kişiden 1 kişi üye olmaya karar vermişse devam edilir. Ay sonunda 2 üyemiz olur. 10 gün sonunda kimse üye olmamışsa anlatım düzeltilir, bilgiler tazelenir, eksikler giderilir, tarz değiştirilir. Üçüncü 10 güne başlanır…

– 10 gün sonunda bakılır, 20 kişiden 1 kişi üye olmaya karar vermişse devam edilir. Ay sonunda nihayet 1 üyemiz olur! 10 gün sonunda kimse üye olmamışsa anlatım düzeltilir, bilgiler tazelenir, eksikler giderilir, tarz değiştirilir ve artık yeni aya daha bilgili, öz güvenli, tecrübeli, azimli olarak başlanır.

– Yeni ayda günde 3 kişiye iş anlatmaya başlarsanız ay sonunda 90 kişiye iş anlatmış olursunuz. Eskiye göre çok daha tecrübeli olduğunuz için 10 kişiden 1 kişi evet dese ay sonunda 9 yeni iş ortağı kazanmış olursunuz.

Bu böyle devam eder, etmelidir! Yoksa asla işi öğrenemezsiniz. Hiç birimiz networkçu olarak doğmuyoruz veya okulda bunun eğitimini almıyoruz. Düşe kalka ayakta durmayı öğreniriz, aynı bir bebek gibi….

Ne yapmış olduk:
1. Planlı çalıştık.
2. Eksiklerimizi düzelttik, yeni şeyler öğrendik, dersler çıkardık.
3. Gerçek bir iş gibi her gün çalıştık.
4. Lisede yüzüne bakmadığımız matematik ve olasılıktan faydalandık.
5. Sabrettik, vazgeçmedik 🙂

Bunlar da ilginizi çekebilir:

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünlerini katalog fiyatından %29 indirimli almak için BURAYA TIKLAYARAK ONLİNE SİPARİŞ VERİN

Ya da LR üyesi olarak hem indirimden faydalanın, hem de dilerseniz satış yapmaya ve ekip kurmaya başlayın. Bilgi için aşağıdaki formu doldururak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Whatsapp Duyuru Grubu
lr aloe vera android uygulamasini indir
lr aloe vera android uygulamasini indir

Yorum yapın