Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Zeitgard Serox Insant Result Maske

LR Zeitgard Serox Insant Result Maske hyalüronik asit, Q10 ve ısırgan gibi bitki özlerinden oluşan üç aşamalı yenilikçi içeriğiyle sadece bir kullanımda kırışıkları azaltır, cildinizde anında görülebilir ve farkedilir bir etki yaratır.

LR Zeitgard Serox Insant Result Maske kullandığınızda cildiniz daha taze ve genç görünür. Uygulandıktan hemen sonra ciltte gergin ve pürüzsüz bir etki yaratır. LR Zeitgard Serox Insant Result Maske özellikle çok güzel görünmek istediğiniz anlara özel, daha kusursuz bir cilt görünümü için geliştirilmiştir.

LR Zeitgard Serox Insant Result Maske’nin etkisi ne kadar sürüyor?

LR Zeitgard Serox Insant Result Maske cilde uygulandığında anında etkisini gösterir ve ürün 12 saate kadar etkilidir.

LR Zeitgard Serox Insant Result Maske nasıl kullanılır?

Bir şişe yaklaşık 12 kez kullanım için uygundur. Haftada en fazla 1-2 kez uygulanır. Maske suyla durulandıktan sonra üzerine günlük bakım veya makyaj yapabilirsiniz.

LR Zeitgard Serox Insant Result Maske‘nin cilde uygunluğu bağımsız bir kuruluş olan Dermatest tarafından onaylanmıştır. Yapılan çalışmada her 10 kişiden 9’u bu ürünü kullanmaya devam etmeyi önermektedir.

Daha uzun süreli etki için Insant Result Serum!

Daha kalıcı bir anti-age etkisi için serumun LR Zeitgard Serox Insant Result Serum ile birlikte kullanımı önerilmektedir. Serumun içindeki Ameliox®, Polylift® ve Argireline® gibi etken maddeler maskenin kırışıklık karşıtı etkisinin artırır. LR Zeitgard Serox Insant Result Serum cilde günlük olarak uygulanabilir.

Bu yazıdaki ürünler: