Web Analytics Made Easy - StatCounter

LR Aloe Vera 24 Saat Nemlendirici Serum

Tazelik ve canlılıkla parlayan bir cilt – Hem de gün boyunca mı? Bu sorunun cevabı Aloe Vera 24 Saat Nemlendirici Serum! Sahip olduğu %50 saf Aloe Vera Yaprak Jeli ve Moisture Trap™ Teknolojisi ile 24 saat boyunca cilde en uygun nem desteğini sağlayar ve cilde nemi hapseder. Sonuç: Ciltte daha fazla elastikiyet, canlılık ve tüm gün boyunca taze bir görünüm.

• Cilt 24 saat nemlendirilir
• Cildin nem oranı maksimum seviyeye çıkartır
• Cilt elastikiyeti en iyi hale getirilir
• Cilt parlar ve taze bir görünüm elde eder

Aloe Vera 24 Saat Nemlendirici Serum Kullanım Önerisi:

Soğuk ve esintili havalarda yıpranan cildinize özel Aloe Vera Bakım ürünleri! Zengin içerikli günlük krem veya hafif yapılı nemlendirici jel kremi kullanmanız farketmez. Tüm günlük bakım uygulamalarınız öncesinde mutlaka ön hazırlık olarak Aloe Vera 24 Saat Nemlendirici Yüz Serumu’nu kullanmasınız.

Aloe Vera 24 Saat Nemlendirici Yüz Serumu’nu sabahları ve akşamları yüzünüzü yıkadıktan sonra yüzünüzün her tarafına uygulayın. Sonrasında dilediğiniz Aloe Vera yüz bakım ürününü kullanın.

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

Yorum yapın

Katalog fiyatını %29 indirdik! Avantajlı fiyatlarla sipariş için tıkla