Web Analytics Made Easy - StatCounter

L-Recapin Şampuan ve Tonik nasıl kullanılır?

L-Recapin 1+1 Set, saç köklerinin gerilemesine engel olan, saç köklerinin büyüme aşamasını besleyici maddelerle uzatan ve çıkan saçın saç köküne tutunmasını sağlayan özel bir bio kompleks içerir. L-Recapin 1+1 setin içerisinde Şampuan ve Tonik vardır. İki ürün de birbiriyle uyumludur ve birlikte kombine edildiklerinde amaca yönelik olarak optimum sonuç sağlarlar.

L-Recapin Şampuan saç ve saç derisine bakım yapar. Şampuanın dermatolojik olarak test edilmiş etken madde kombinasyonu yumuşak bir şekilde temizlik sağlayarak saçları güçlendirir ve saçı tonik uygulamasına hazırlar.

L-Recapin toniğin özel bio kompleksi saçların tutunmasına katkıda bulunur, saç derisinin beslenmesi ve kan dolaşımını canlandırabilir ve saçların daha uzun süre büyüme aşamasında kalmasına katkı sağlar. Düzenli olarak ve L-Recapin Şampuan ile birlikte kullanıldığında bu tonik sayesinde optimal sonuçları elde edersiniz.

Kullanım:

Her gün veya gün aşırı saçınızı L-Recapin Şampuan ile yıkayın. Saçınız nemliyken L-Recapin Tonik’i damlalıkla dökülen bölgelerdeki saç diplerinize damlatın. Parmaklarınızla dairesel hareketlerle saç derinize iyice yedirin. Saçınızı durulamayın. Tonik için önerilen kullanım şekli günde 1 kezdir.

Bu yazıdaki ürünler:

“L-Recapin Şampuan ve Tonik nasıl kullanılır?” üzerine 18 yorum

 1. Daha önce minoxil i 10 ay kullandım saçlarımda müthiş bir değişiklik ve gürlük oldu..fakat maalesef bu ay tekrar aşırı bir dökülme başladı ve eski durumuna gel di….çevremdeki olumlu öneriler ile L-RECAPİN ŞAMPUANI VE TONİK E yeni başladım dikkatli bakılırsa kullanım açıklaması var…. her gün yıkamak veya gün aşırı yıkamak saçı yıpratır mı ..ve ne kadar sonra sonuç alabiliriz… bu konuda bigi alabilirmiyim ….

  • Merhaba, şampuan ve tonik günlük kullanım içindir, yıpranma olmaz. Recapin tonik güçsüz olan saç köklerini güçlendirir. En az 2 ay kullanımdan sonra yeni saçların çıkmaya başladığını farkedebilirsiniz. .

 2. mrb lar saçımda incelme ve hafiften dökülme var eczaneden recapin aldım ama içinde prospektüs yok kutu üzerinde türkçe yazı bile yok nasıl uygulucaz

  • Bu sayfada açık şekilde yazıyor nasıl kullanılacağı.

 3. Merhabalar 2 haftadan beri LR 2’li setini kullanmaktayım. Bunlar bittikten sonra LR setinin şampuan ve saç kremini kullanıcam söylendi doğrumudur ? bu ikili sete sürekli devammı edicez. Teşekkürler.

  • Şampuan olarak istediğinizi kullanın ama toniği kullanmaya devam etmenizi öneririm.

 4. 1,5 ay oldu nerde ise şampuan ve tonik olarak ama dokulmem devam edıyor normal midir bazı yorumlarda ilk haftalarda kesıldıgı yazıyordu bilgı verebilirmisıniz

  • Merhaba, ilk haftalarda daha fazla dökülme normaldir. Saçınıza elinizle masaj yaptığınız için daha fazla dökülüyormuş gibi de gelebilir. En iyi sonucu 2 ay kullanım sonunda duşta anlarsınız.

  • Evet sürebilirsiniz ancak nemli saça daha kolay uygulanıyor. Elinizde hafif ıslatıp da sürebilirsiniz.

   • Bide şampuanı dün kullanmaya başladım. Sizce ne kadar kullanmalıyım? Cok fazla köpürmeyen bi şampuan heralde.

    • Dökülme bitene kadar kullanın. Ama asıl önemli olan toniktir, şampuanı bıraksanız bile toniğe dökülme durana kadar devam etmelisiniz.

     • Tesekkürler. Ne kadar kullanmaliyim derken miktar olarak sormustum. Findik tanesi kadar mi ceviz kadarmi. Cunku dedigim gibi cok fazla köpürmedi o yuzden yanlis bisey yapmak istemedim.

 5. Toniği saçımızda nekadar bekleteceğiz,sonra tekrar yıkayacakmıyız yoksa öğle toniklemi kalacak detaylı açıklama yok

  • Toniği sürdükten sonra durulamıyorsunuz, saçınızda kalıyor.

 6. Yeni bir LR üyesiyim Lrecapin şampuan ve tonik aldım birinci sorum üzerinde neden Türkçe açıklamaları yok her müşterime katılıp veremeyeceğime göre ben müşterilerime ürünlerin kullanımı için her defasında internetten sorup öğrenmelerini mi öğütleyeceğim?

Yorumlar kapalı.