Web Analytics Made Easy - StatCounter

Güneş kaynaklı yaşlanmaya karşı LR Nanogold Serisi

Birçokları için bronz bir ten güzeldir, hatta görünce “”güzel yanmışsın, sağlıklı görünüyorsun”” deriz. Bu yüzden yazın sere serpe yatar, saatlerce güneşte kalırız. Ama aslında sağlık söz konusu olduğunda tam tersi bir durum var. Vücudumuzun güneşe ihtiyacı var evet ama kıyafet dışında açıkta kalan kısımlarımızın gördüğü güneş bizim için fazlasıyla yeterli.

Kısacası güneş sağlıktır, güneşlenmek gerekli diyerek sadece kendimizi kandırıyoruz. Güneşte kaldığımız süre uzadıkça, cilt kanseri olma riskimiz artıyor. Bunun dışında erken cilt yaşlanmasının en büyük sebebi güneş ! Siz balıkçılarının yüzünün yıllardın verdiği yorgunluktan dolayı mı o kadar kırıştığını sanıyordunuz? En büyük sebebi gün boyunca maruz kaldıkları güneş !

LR’ın Anti-Aging serisindeki Nanogold ürünleri işte bu yüzden var. Günlük hayatınızda en fazla güneşe maruz kalan yer yüzünüzdür ve ilk kırışıklarınızın sebebi güneştir. Nanogold serisiyle UVA ışınlarından korunur ve kırışıkların önüne geçersiniz. Günlük kullanımda, gündüz kremi ışık kaynaklı cilt yaşlanmasına karşı koruma sağlar. Gece kremi ışık kaynaklı cilt hasarlarını onarır. Güneş lekelerinin oluşması önlenir. İçerisinde nano altın ve ipek, düzenli kullanımda kalojen oluşumunu destekler ve cildiniz daha genç kalır.

Nanogold’u 30 yaş üstü tüm bayanlar kullanabilir.

Bu yazıdaki ürünler: