Web Analytics Made Easy - StatCounter

Çölyak hastaları LR ürünlerini kullanabilir mi?

Gluten testi sadece gıda takviye ürünlerimize uygulanmaktadır. Bazı ürünlerimizin içerisine gluten içeren bileşen tarafımızca eklenmese de, benzer üretim bandında işlem gördükleri için bulaşma riski yaşanabilmektedir.

Bakım ürünlerini kullanmak isteyenler için gluten testi kozmetik ürünlerine yapılmamaktadır. Kozmetik ürünlerinin bazılarında buğday tohumu esktresi, yani lesitin mevcuttur. Bazı çölyak hastalarına lesitin de alerjik etki göstermektedir.

Çölyak hastalarının bu konuda dikkatli olması gerekmekte ve risk almak istemiyorlarsa kozmetik ürünlerimizi kullanmamaları gerekmektedir.

1. İndirimli alışveriş yapmak istiyorum

LR ürünlerini satın almakla ilgileniyorsanız, LR üyesi olmasanız da bu siteden indirimli üyelik fiyatları ile alışveriş yapabilirsiniz. Sipariş vermek için tıklayın!

2. Satış yapmak ve ek gelir kazanmak istiyorum

LR ürünlerini indirimli alarak %40 karla satış yapmak, kendi satış ekibinizi kurmak ve ek gelir elde etmek ile ilgileniyorsanız üyelik ücreti ve aylık kota olmadan LR üyesi olabilirsiniz. LR üyelik şartları hakkında bilgi almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Mesajınız

Üye değilimLR üyesiyim

“Çölyak hastaları LR ürünlerini kullanabilir mi?” üzerine bir yorum

  1. Deniz bey merhaba, bende yaklasik 1,5 ay’dir lr is ortagiyim. Glutene intoleransim var urunleri cok guzel kullaniyorum memnunumda ama simdi yazinizda sadece gida takviyelerine gluten testi yapildiginibelirtmissiniz iceceklerimizden hangisini tuketebilirim?

    Kozmetiklerde test yapilmiyor derken tum bakim urunlerinden mi bahsediyorsunuz?? Benim icin cokonemli bir konu yardimci olursaniz sevinirim.

    Cevapla

Yorum yapın

Katalog fiyatını %29 indirdik! Avantajlı fiyatlarla sipariş için tıkla