LR 2018 Kataloğu için tıklayın


Ayak mantarı ve tırnak mantarı için önerdiğim LR ürünleri

Bu yazıda sadece ayak mantarı ve tırnak mantarı değil, tüm mantar türleri için öneride bulunacağım. Her zamanki gibi neyi neden önerdiğimi de açıklayacağım. Mantarlar nemli ortamları seviyorlar, bu yüzden bu ikisi en çok karşılaştığımız türler ama temelde kullanmamız gereken ürünler vücuttaki mantar için de aynı…

Mantara karşı etkisi olduğu bilinen madde, balarılarının ürettiği Propolis maddesi. Propolis antifungal, yani mantar önleyici etkiye sahip. Bunun yanında aloe veranın da sınırlı ölçüde antifungal etkisi var. LR’ın Aloe Vera Acil Durum Spreyi ve Aloe Vera Propolis kremini ayak, tırnak veya vücudun herhangi bir bölümündeki mantarlar için kullanabilirsiniz. Kozmetik ürünü olduklarından günde 2-3 kez kullanmanızda bir sakınca yok. Genital bölge için ise herhangi bir ürün önermiyoruz!

Gelelim ayak mantarı ve tırnak mantarına… Öncelikle şunu belirteyim, tırnak mantarı ayak mantarına göre daha zor iyileşiyor. Yani ürünleri biraz daha uzun süre kullanmak gerekebilir. Propolisli ürünlere ek olarak bir de LR’ın Microsilver Plus El Jeli‘ni kullanabilirsiniz. Ayak kapalı kaldığı ve terlediği için bakteri oluşumuna da müsaittir. Bakteri enfeksiyonu beraberinde mantarı da getirebilir. Bu yüzden ayak kapalı kalacaksa öncesinde antibakteriyel özellikli bir ürün kullanmak bakteri oluşumunu önler, dolaylı olarak mantarın gelişimini engeller. Ayakkabı giymeden önce, içerisinde antibakteriyel gümüş içeren Microsilver El Jeli’ni ayağımıza sürersek bakterilere karşı daha uzun süreli koruma sağlamış oluruz. Ayrıca ayakta mantar varsa, tedavi süresinde yeni ayakkabılar giymeniz tavsiye edilir.

Mantarda sonuç almak için ürünlerin uzun süreli kullanılması gerektiğini unutmayın.

Paylaştığı bilgiler için Ayşegül Yıldız’a da teşekkür ederim.

Dikkat: Ürünlerimiz ilaç değildir. Hastalıklarda öncelikli olarak doktorunuzu başvurmanız gerekmektedir.

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

✓ ÜYELİK ÜCRETİ YOK, AYLIK KOTA YOK!

LR ürünleri ile ilgileniyorsanız ücretsiz üye olarak indirimli alabilir veya %40 karla satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. LR ürünleri, LR katalog veya LR üyelik koşulları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Yorum yapın