Web Analytics Made Easy - StatCounter

Güvenli Alışveriş

Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için aloeverauyelik.com SSL Güvenlik Sertifikası kullanmaktadır. Tüm sayfalar SSL Güvenlik Sertifikası ile korunmaktadır.

Kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde 3D Secure sayesinde güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz çözüm ortağımız Wirecard tarafından doğrudan bankaya gönderilmekte, sistemimizde saklanmamaktadır.

3D Secure Nedir?

3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan alışverişlerde, şifre ile kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir. Bu yöntemle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, banka tarafından kendisine gönderilen özel bir şifreyle onaylaması gerekir. Aloeverauyelik.com’dan yapacağınız alışverişlerde, kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure’la ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.