Web Analytics Made Easy - StatCounter

Güvenli Alışveriş

Alışverişinizi daha güvenli yapabilmeniz için aloeverauyelik.com SSL Güvenlik Sertifikası kullanmaktadır. Tüm sayfalar SSL Güvenlik Sertifikası ile şifrelenmekte ve bilgileriniz koruma altına alınmaktadır.

Kart ödemeleri

İnternet alışverişine açık bir banka kartı veya kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde, 3D Secure sayesinde bankanızdan kartınızın kayıtlı olduğunu cep telefonuna size özel gönderilen SMS şifresi ile güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz çözüm ortağımız Wirecard tarafından ödeme sırasında anlık olarak ilgili bankaya gönderilmekte, sistemimizde saklanmamaktadır.

1000 TL’ye kadar kapıda ödeme

Eğer kredi kartınızı internet alışverişinde kullanmak istemiyorsanız kapıda ödeme seçebilirsiniz. Siparişiniz tarafımızca LR Türkiye’ye iletildikten sonra merkez depomuzda ürünleriniz paketlenir ve Yurtiçi Kargo ile yola çıkar. Ödemenizi kargonuz geldiğinde kapıda nakit veya kredi kartı ile kargo görevlisine yapabilirsiniz. Ödeyeceğiniz tutar Yurtiçi Kargo tarafından tahsil edilerek şirket hesabımıza aktarılır. LR Türkiye kuralları gereği kapıda ödemeli siparişler 1000 TL ile sınırlıdır.

EFT / Havale

LR Türkiye’ye bağlı bağımsız iş ortağı olarak faaliyet gösterdiğimizden, havale/EFT ile yapacağınız ödemeler LR şirket hesabına değil, belirtmiş olduğumuz banka hesaplarımıza yapılır ve ilgili tutar tarafımızca daha sonra şirket hesabına aktarılarak siparişiniz işleme alınır. Para transferi yapacağınız LR iş ortağının ismi, adresi ve iletişim bilgileri Hakkımızda sayfasında açık şekilde belirtilmekte ve şirketimizin bilgisi dahilindedir.