Web Analytics Made Easy - StatCounter

Hakkımızda

LR Bağımsız İş Ortağı ve Takım Lideri Deniz Akay tarafından işletilen Aloeverauyelik.com 2014 senesinden beri faaliyet göstermektedir. LR iş ortağı olduğumuzu LR resmi sitesindeki profilimizden doğrulayabilirsiniz.

Buradan vereceğiniz tüm siparişler, LR Bağımsız İş Ortağı Deniz Akay tarafından LR Health & Beauty Türkiye’den tedarik edilerek adresinize gönderilecektir.

Siparişinizi oluşturmadan önce Güvenli Alışveriş sayfamızdan detaylı bilgi alabilir veya mesai saatleri içerisinde bize ulaşarak merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

LR Hakkında

LR Almanya Genel MudurlukLR Health & Beauty 1985 yılında Almanya’nın Ahlen şehrinde “LR Cosmetic” adı ile kurulmuştur.

Doğrudan satış sektörüne kendi üretimi parfümlerle girmiş ve ardından ürün gamına cilt bakımı, kozmetik ve gıda takviyesi segmentlerini eklemiştir. Avrupa’nın en büyük Aloe Vera ürünü üreticilerinden biri olan LR, Guido Maria Kretschmer, Bruce Willis, Emma Heming-Willis gibi uluslarası yıldızlarla işbirliği yaparak onlar adına parfümler üretmektedir.

2015 yılı Ekim ayında Avrupa’nın en iyi doğrudan satış şirketi olarak Avrupa Doğrudan Satış Birliği’nin (Seldia) Astra Ödülü ile taçlandırılmıştır.

30 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren LR, bugün dünya çapında 28 ülkede, 1.200 kişilik personeli ve serbest çalışan yaklaşık 400.000 satış ortağı ile Avrupa’nın lider doğrudan satış şirketleri arasında yer almaktadır.

İŞ ORTAĞI BİLGİLERİ
Adı Soyadı: Deniz Akay
Eposta: [email protected]
GSM: (532) 3023825
Adres: EVLIYA ÇELEBI MAH. SADI KONURALP CAD. IKSV VAKFI NO: 5 IÇ KAPI NO: 2 BEYOĞLU/İSTANBUL
Mersis No: 202484500160001