Web Analytics Made Easy - StatCounter

Hakkımızda

Aloeverauyelik.com, 2014 senesinden bu yana LR iş ortağı ve yetkili satıcı olarak faaliyet göstermektedir. Burada satılan LR Health & Beauty faturalı tüm ürünler Almanya’dan ithal edilmekte ve siparişler tarafımızdan LR Türkiye’ye iletilerek işleme alınmakta ve kargo ile müşterilerimize ulaştırılmaktadır. LR iş ortağı olduğumuzu LR resmi sitesindeki sayfamızdan doğrulayabilirsiniz.

LR Health & Beauty 1985 yılında Almanya’nın Ahlen şehrinde “LR Cosmetic” adı ile kurulmuştur.

Doğrudan satış sektörüne kendi üretimi parfümlerle girmiş ve ardından ürün gamına cilt bakımı, kozmetik ve gıda takviyesi segmentlerini eklemiştir. Avrupa’nın en büyük Aloe Vera ürünü üreticilerinden biri olan LR, Guido Maria Kretschmer, Bruce Willis, Emma Heming-Willis gibi uluslarası yıldızlarla işbirliği yaparak onlar adına parfümler üretmektedir.

2015 yılı Ekim ayında Avrupa’nın en iyi doğrudan satış şirketi olarak Avrupa Doğrudan Satış Birliği’nin (Seldia) Astra Ödülü ile taçlandırılmıştır.

30 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren LR, bugün dünya çapında 28 ülkede, 1.200 kişilik personeli ve serbest çalışan yaklaşık 400.000 satış ortağı ile Avrupa’nın lider doğrudan satış şirketleri arasında yer almaktadır.

İŞ ORTAĞI BİLGİLERİ
Adı Soyadı: Deniz Akay
Eposta: info@aloeverauyelik.com
GSM: (532)3023825
Adres: Göztepe mh, Hamit Oskay sok. 16/7 Kadıköy/IST