LR 2018 Kataloğu için tıklayın


ZEITGARD 1 Yüz Temizleme Cihazı neden çok farklı?

LR’ın yenilikçi ürünü ZEITGARD 1 Elekrikli Yüz Temizleme Cihazı, cilde zarar vermeden makyaj ve benzeri kalıntıları 10 kat daha etkili bir biçimde temizler. Fırça lifleri ve özel olarak geliştirilmiş temizleme ürünleri birbirileriyle yakın bir „Ağ“ oluşturur, ciltteki kirleri çözer ve tamamen ortadan kaldırır. Cildiniz artık bir sonraki yüz bakımınıza hazır hale gelir. Cilt temizlenmiş, daha parlak ve tamamen ışıltılı bir hal alır. Bir dakikalık günlük kullanım ile gözle görülebilecek sonuçları ortaya çıkarır.

PEKİ PİYASADA PEK ÇOK TEMİZLEME CİHAZI VARKEN, ZEITGARD 1’İ EŞSİZ KILAN NEDİR?

Çok önemli iki özelliği var:

1. Osilasyon: Osilasyon salınım demek. Standart fırçalar tek bir yöne doğru dönerken, Zeitgard fırçası sağa ve sola salınım yapar. Dakikada 7.000 kez titreyen yuvarlak uçlu fırçanın lifleri cildi tahriş etmeden derinlemesine temizler.

2. Fırça başlığının LR için özel üretilmiş ve yuvarlak uçlu liflerinin içinde anti bakteriyel Microsilver var, yani mikro gümüş taneleri. Zeitgard ayrıca INSTITUT FRESENIUS tarafından ASTM E2180 standartlarına göre test edilmiş (Polimerik ya da hidrofobik materyallere eklenen antimikrobiyal ajanların ne kadar etkili olduğunu gösteren bir test) ve fırçadaki gümüşün antibakteriyel etkisi bu kurum tarafından da kanıtlanmış. Microsilver sayesinde fırça başlıkları 3 aya kadar hijyenik kalır.

ZEITGARD 1 NASIL KULLANILIR?

Yüzünüzü ve fırça başlığını hafifçe ıslatın, cihazınızın fırçasına temizleme ürününü sıkın. Cihazı çalıştırın, 3 devir hızından kendinize uygun olanı tuşa basılı tutarak seçin. Cihaz çalışma durumundayken öncelikle bir yanağınıza ve çenenize uygulayın. Çalışması durup, yeniden başladığında diğer yanağınıza geçin ve dairesel masaj hareketleri ile 20 sn yanak ve çenenize uygulamaya devam edin. Son olarak, yeniden durup çalışmaya başladığında burun ve alın bölgenize 20 sn boyunca uygulayın. Cihaz 1 dakika sonra otomatik olarak durur. Cihazı kapatmak için 3 sn basılı tutun. Son olarak yüzünüzü su ile temizleyin.

ZEITGARD 1 Yüz Temizleme Cihazı hassas citler için de uygundur. Normal ve hassas ciltler için iki ayrı fırçası ve temizleme jeli bulunur. Hangi ürünü tercih etmeniz gerektiğini öğrenmek için şu yazımıza göz atın: Hassas cilt / normal cilt Zeitgard 1 fırçaları arasındaki farklar

Cildinizi tahriş etmeden derinlemesine temizlemek ve parlak bir cilde sahip olmak için ZEITGARD Temizleme Sistemi’ni mutlaka deneyin!

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ZEITGARD 1 İNDİRİMLİ FİYATLARI VE DETAYLI BİLGİ İÇİN BU FORMU DOLDURUN

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

ZEITGARD 1 Yüz Temizleme Cihazı neden çok farklı?” üzerine bir yorum

Yorum yapın