LR 2018 MART İndirim Kataloğu için tıklayın


Zeitgard 1 & Zeitgard 2 fiyatı satış sitelerinde neden farklı?

LR’ın çok sevilen Zeitgard 1 ve Zeitgard 2 cihazları maalesef e-ticaret sitelerinde de satılıyor. Maalesef diyorum, çünkü normalde LR bu ürünlerin internetten satışını yasaklıyor ve buradan alınan cihazlar faturasız gönderildiğinde, arıza durumunda garanti dışı kalıyorlar. Şimdi biraz daha detaya girelim…

LR’dan almak ve internetten almak arasındaki fark nedir?

Öncelikle bir e-ticaret sitesiyle LR’ın farkını açıklayalım. LR bir doğrudan satış şirketi. Üyelik sistemiyle çalışıyor. Siz LR’a üye olduğunuzda bu ürünleri indirimli alma hakkına sahip oluyorsunuz. Satış yapmanız mecburi değil, sürekli geliş fiyatından indirimli alışveriş yapmaya devam edebilirsiniz. Eğer satış yapmak isterseniz, üzerine fark koyarak LR katalog fiyatından satış yapabilirsiniz, bu tamamen opsiyonel.

LR üyesi olarak Zeitgard cihazları doğrudan şirket merkezinden indirimli alabilirsiniz. Normalde şirketimiz kendi resmi web sitesi dışında internet üzerinden satışa izin vermiyor. Ancak ne kazanırsam kar diye düşünen bazı kişiler bu yasağa uymayacak N11, Gittigidiyor, Hepsiburada gibi siteler üzerinden satış yapmaya çalışıyor. Yani aslında burada satış yapan kişiler de birer LR üyesi! Şirket bu kişilerin kim olduğunu tespit ederse üyeliklerini iptal ediyor. Siz internet üzerinden ürün aldığınızda, aslında bir LR üyesinden bu ürünü almış oluyorsunuz.

Fiyat neden farklı?

LR’daki tek para kazanma yöntemi katalog satışından kar elde etmek değil. En basit anlatımla, ürün sattığınızda LR sisteminde bir puan kazanıyorsunuz ve ay sonunda biriken puanlar karşığında şirketten prim alıyorsunuz. İşte bazen internetteki fiyatların katalog fiyatından düşük olmasının sebebi bu. İnternetten satış yaparak kural ihlali yapan bu kişiler, maliyetine ürün satarak ikinci bir kuralı ihlal ediyor. Amaç satıştan kar etmek yerine, puan toplayarak ay sonunda yüksek prim alabilmek.

Eğer internette maliyetinin de altında Zeitgard 1 / Zeitgard fiyatı gördüyseniz bu cihazlar ya ikinci eldir, ya da LR’ın tüm üyeleri için yaptığı bir kampanya döneminde alınmıştır, çünkü tüm üyeler ürünleri şirketin belirlemiş olduğu geliş fiyatı üzerinden alır, kişiye özel indirim yoktur.

Garanti süresi nedir? İnternetten alındığında garanti geçerli mi?

Zeitgard 1 ve Zeitgard2 cihazlarının garanti süresi 2 yıldır. LR üyesi olarak bir cihaz satın aldığınızda fatura sizin adınıza kesilir ve herhangi bir arıza durumunda cihazı ücretsiz olarak şirkete göndererek onarım veya değişimini sağlayabilirsiniz.

Ancak cihazları LR üyesi olarak almak yerine internetten satın aldığınızda bu ürünler size faturasız yollanacaktır, zira satış yapmak şirket kurallarına aykırı olduğundan size internetten üzerinden satışı yapan kişi yakalanmamak için üzerinde isminin yazdığı faturayı yollamak istemeyecektir. Elinizde fatura olmadığı için, satın aldığınız kişiye de ulaşamazsanız cihazınız arıza durumunda garanti kapsamından çıkacaktır.

Doğru satın alma yöntemi nedir?

Zeitgard 1 ve Zeitgard 2 cihazların tanıdığınız bir LR üyesinden katalog fiyatından satın alabilirsiniz. Tanıdığınız diyorum, çünkü herhangi bir problem olduğunda fatura onun adına kesileceğinden muhatap olacağınız kişi o olacaktır. Sizin yerinize şirkete ürünü gönderecek ve onarımını sağlayacaktır.

İkinci ve daha hesaplı olan yöntem ise doğrudan LR üyesi olarak almanızdır. Böylece istediğiniz herhangi bir ürünü %28 indirimle, resmi geliş fiyatıyla, sahte ürün riski olmadan, faturası sizin adınıza kesilerek, garantili, doğrudan LR şirket merkezinden adresinize gönderilerek satın alma şansına sahip olursunuz. LR üyeliği ücretsizdir, sadece satın alacağınız ürünler için ücret ödersiniz. Daha detaylı bilgi için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz 😉

LR ürünlerinin İNTERNETTEN SATIŞI YASAKTIR, satılan ürünlerin orjinallik ve iade garantisi yoktur. Orjinal LR ürünlerini yetkili bir iş ortağından katalog fiyatıyla veya ÜCRETSİZ ÜYELİK FIRSATIYLA %28 İNDİRİMLİ alabilirsiniz! Aşağıdaki formu doldurarak bilgi alın.

ZEITGARD 1 & 2 İNDİRİMLİ FİYATLARI VE DETAYLI BİLGİ İÇİN BU FORMU DOLDURUN

LR ÜYELİK VE ÜRÜN BİLGİ FORMU

Adınız Soyadınız (gerekli)

Cep Telefonunuz (gerekli)

Email adresiniz

Şehir

Üye değilimLR üyesiyim

LR Aloe Vera Android Uygulamasi Indir

Aralık 2014’ten bu yana LR Health & Beauty iş ortağıyım. İş tecrübem hakkımda bilgi almak için Linkedin profilime göz atın. LR’la ilgili paylaşımları takip etmek için Facebook grubuma üye olun.

İletişim FormuLR Facebook Grubu

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Yorum yapın